Druyny
Sylwetki Byych Skoczki
Strona: 1 | 2 |
Avery ARDOVINO
  • Data urodzenia:1992-02-13
  • Klub: National Sports Foundation
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania: Park City
ZOBACZ SZCZEGӣY
Ellis BRENNA
  • Data urodzenia:1988-03-13
  • Klub: NSF
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania: Park City
ZOBACZ SZCZEGӣY
Karin FRIBERG
  • Data urodzenia:1989-11-17
  • Klub: St.Paul Ski Club
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania: Roseville
ZOBACZ SZCZEGӣY
Alissa JOHNSON
  • Data urodzenia:1987-05-28
  • Klub: NSF (National Sports Foundation)
  • Miejsce urodzenia: Lake Placid
  • Miejsce zamieszkania: Park City
ZOBACZ SZCZEGӣY
Karla KECK
  • Data urodzenia:1975-07-30
  • Klub: Oconomowoc Ski Club
  • Miejsce urodzenia: Oconomowoc, Wisconsin
  • Miejsce zamieszkania:
ZOBACZ SZCZEGӣY
Strona: 1 | 2 |
Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hinterzarten HS108
29.07.2017
godz. 20:30
Sobota, godz. 20:30
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska100
2.KOT MaciejPolska80
3.GEIGER KarlNiemcy60
4.TANDE Daniel AndreNorwegia50
5.HULA StefanPolska45
13.YA PiotrPolska20
29.WOLNY JakubPolska2
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kuopio HS127
12.08.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WAGNER LukasNiemcy120
2.ZAJC TimiSlowenia118
3.TOLLINGER EliasAustria116
4.CECON FedericoWlochy102
5.LACKNER ThomasAustria95
11.KANTYKA PrzemysawPolska54
13.CZY BartoszPolska44
16.WSEK PawePolska32
23.BIELA StanisawPolska15
38.JUROSZEK KacperPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl