Druyny
Sylwetki Byych Skoczkw
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Oliver ALBERER
  • Data urodzenia:1989-03-24
  • Klub: SV Mestetten
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania: Mestetten
ZOBACZ SZCZEGӣY
Roland AUDENRIETH
  • Data urodzenia:1979-07-02
  • Klub: SC Partenkirchen
  • Miejsce urodzenia: Mittenwald
  • Miejsce zamieszkania: Garmisch-Partenkirchen
ZOBACZ SZCZEGӣY
Martin AUER
  • Data urodzenia:1983-03-17
  • Klub: WSV Reit im Winkel
  • Miejsce urodzenia: Prien
  • Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
ZOBACZ SZCZEGӣY
Ferdinand BADER
  • Data urodzenia:1981-05-21
  • Klub: SC Auerbach
  • Miejsce urodzenia: Freising
  • Miejsce zamieszkania: Zwilling
ZOBACZ SZCZEGӣY
Uli BASLER
  • Data urodzenia:1982-03-10
  • Klub: SC Traunstein
  • Miejsce urodzenia: Traunstein
  • Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
ZOBACZ SZCZEGӣY
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hakuba HS131
26.08.2017
godz. 11:00
Sobota, godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska300
2.KOT MaciejPolska210
3.LEYHE StephanNiemcy154
4.KOUDELKA RomanCzechy140
5.YA PiotrPolska120
6.HULA StefanPolska110
15.STOCH KamilPolska44
19.WOLNY JakubPolska34
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl