Druyny
Sylwetki Byych Skoczkw
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Daniel BACHLEDA
  • Data urodzenia:1981-06-21
  • Klub: AZS AWF Katowice
  • Miejsce urodzenia: Zakopane
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
ZOBACZ SZCZEGӣY
Marcin BACHLEDA
  • Data urodzenia:1982-09-04
  • Klub: AZS AWF Katowice
  • Miejsce urodzenia: Zakopane
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
ZOBACZ SZCZEGӣY
Artur BRODA
  • Data urodzenia:1989-10-22
  • Klub: KS Wisa Ustronianka
  • Miejsce urodzenia: Cieszyn
  • Miejsce zamieszkania: Ustro
ZOBACZ SZCZEGӣY
Piotr BYRT
  • Data urodzenia:1989-03-15
  • Klub: KS Wisa Ustronianka
  • Miejsce urodzenia: Cieszyn
  • Miejsce zamieszkania: Wisa
ZOBACZ SZCZEGӣY
Tomasz BYRT
  • Data urodzenia:1993-01-25
  • Klub: KS Wisa Ustronianka
  • Miejsce urodzenia: Cieszyn
  • Miejsce zamieszkania: Wisa
ZOBACZ SZCZEGӣY
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hakuba HS131
26.08.2017
godz. 11:00
Sobota, godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska300
2.KOT MaciejPolska210
3.LEYHE StephanNiemcy154
4.KOUDELKA RomanCzechy140
5.YA PiotrPolska120
6.HULA StefanPolska110
15.STOCH KamilPolska44
19.WOLNY JakubPolska34
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl