Druyny
Sylwetki Byych Skoczkw
Strona: 1 | 2 |
Alan ALBORN
  • Data urodzenia:1980-12-13
  • Klub: Alaska Jumping Club
  • Miejsce urodzenia: Anchorage
  • Miejsce zamieszkania: Anchorage
ZOBACZ SZCZEGӣY
Nicholas ALEXANDER
  • Data urodzenia:1988-08-24
  • Klub: NEW York SKI ED Foundation
  • Miejsce urodzenia: Bratleborro, VT
  • Miejsce zamieszkania:
ZOBACZ SZCZEGӣY
Jeffrey DENNEY
  • Data urodzenia:1983-07-15
  • Klub: Ski Club Minneapolis
  • Miejsce urodzenia: St. Paul
  • Miejsce zamieszkania: Bloomington
ZOBACZ SZCZEGӣY
Peter FRENETTE
  • Data urodzenia:1992-02-24
  • Klub: New York Ski Ed Foundation
  • Miejsce urodzenia: Port Jefferson, NY
  • Miejsce zamieszkania: Saranac Lake, NY
ZOBACZ SZCZEGӣY
Blake HUGHES
  • Data urodzenia:1986-11-21
  • Klub: National Sports Foundation
  • Miejsce urodzenia: -
  • Miejsce zamieszkania: Park City
ZOBACZ SZCZEGӣY
Strona: 1 | 2 |
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hakuba HS131
26.08.2017
godz. 11:00
Sobota, godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska300
2.KOT MaciejPolska210
3.LEYHE StephanNiemcy154
4.KOUDELKA RomanCzechy140
5.YA PiotrPolska120
6.HULA StefanPolska110
15.STOCH KamilPolska44
19.WOLNY JakubPolska34
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl