Reprezentacje

AUSTRIA

Kadra narodowa mczyzn

Zawodnicy:

Clemens Aigner, Manuel Fettner, Michael Hayboeck, Andreas Kofler, Stefan Kraft, Gregor Schlierenzauer

Trenerzy:

Heinz Kuttin, Andreas Widhoelzl (asystent)

Kadra A mczyzn

Zawodnicy:

Florian Altenburger, Daniel Huber, Stefan Huber, Manuel Poppinger, Markus Schiffner, Maximilian Steiner

Kadra B mczyzn

Zawodnicy:

Philipp Aschenwald, Clemens Leitner, Janni Reisenauer, Markus Rupitsch, Mika Schwann, Elias Tollinger, Ulrich Wohlgenannt

Kadra C mczyzn

Zawodnicy:

David Haagen, Philipp Haagen, Thomas Hirscher, Maximilian Lienher, Elias Maurer, Maximilian Ortner, Stefan Rainer, Peter Resinger, Maximilian Schmalnauer, Noah Valtiner, Julian Wienerroither

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Chiara Hoelzl, Daniela Iraschko-Stolz, Eva Pinkelnig, Jacqueline Seifriedsberger

Trener:

Andreas Felder, Florian Schabereiter (asystent)

Kadra B kobiet

Zawodniczki:

Lisa Eder, Julia Huber, Marita Kramer, Sophie Mair, Claudia Purker, Elisabeth Raudaschl

FRANCJA

Kadra A mczyzn

Zawodnicy:

Vincent Descombes Sevoie

Trener:

Gerard Colin

Kadra B mczyzn

Zawodnik:

Paul Brasme, Ronan Lamy Chappuis, Thomas Roch Dupland

Kadra juniorw

Zawodnicy:

Mathis Contamine, Jonathan Learoyd

Kadra A kobiet

Zawodniczki:

Julia Clair, Lea Lemare, Lucile Morat

Trener:

b.d.

Kadra B kobiet

Zawodniczki:

Oceane Avocat Gros, Romane Dieu, Coline Mattel, Josephine Pagnier

Kadra juniorek

Zawodnicy:

Oceane Paillard

KANADA

Kadra narodowa mczyzn

Zawodnicy:

Mackenzie Boyd-Clowes, Dusty Korek, Joshua Maurer, Matthew Soukup

Trenerzy:

b.d.

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Natasha Bodnarchuk, Natalie Eilers, Taylor Henrich, Nicole Maurer, Abigail Strate, Atsuko Tanaka

Trenerzy:

b.d.

NIEMCY

Grupa szkoleniowa 1a mczyzn:

Zawodnicy:

Markus Eisenbichler (A), Andreas Wellinger (A), Richard Freitag (B), Severin Freund (B), Karl Geiger (B), Stephan Leyhe (B), David Siegel (B)

Trenerzy:

Werner Schuster, Roar Ljoekelsoey (asystent)

Grupa szkoleniowa 1b mczyzn

Zawodnicy:

Andreas Wank (B), Marinus Kraus (B), Moritz Baer (B), Tim Fuchs (B), Julian Hahn (B), Martin Hamann (B), Felix Hoffmann (B), Johannes Schubert (B), Constantin Schmid (C)

Grupa szkoleniowa 2a mczyzn

Zawodnicy:

Adrian Sell (C), Jonathan Siegel (C), Cedrik Weigel (C), Justin Lisso (C), Jakob Kosak (C), Kilian Maerkl (B), Philipp Raimund (C), Luca Roth (C), Lennart Weigel (C)

Grupa szkoleniowa 2b mczyzn

Zawodnicy:

Erik Fuchs (D/C), Tom Gerisch (D/C), Claudio Haas (D/C), Quirin Modricker (D/C), Philipp Nickel (D/C), Fabian Schimdt (D/C), Finn Braun (D/C), Leif Fricke (D/C), Luca Geyer (D/C), Eric Hoyer (D/C), Frederick Jaeger (D/C), Kevin Kern (D/C), Paul Kinder (D/C), Simon Spiewok (D/C), Nick Dittrich (D/C), Aeneas Frisch (D/C), Justus Grundmann (D/C), Emmanuel Schmid (D/C), Simon Steinbeisser (D/C)

Grupa mczyzn objta wsparciem DSV

Zawodnicy:

Dominik Maylaender (B2), Pius Paschke (B2), Sebastian Rombach (D2), Fabian Seidl (B2), Paul Winter (B2), Max Schaale (C2)

Grupa szkoleniowa 1a kobiet

Zawodniczki:

Katharina Althaus (A), Carina Vogt (A), Svenja Wuerth (A), Anna Rupprecht (B)

Trenerzy:

Andreas Bauer, Christian Bruder (asystent)

Grupa szkoleniowa 1b kobiet

Zawodniczki:

Ulrike Graessler (B), Juliane Seyfarth (B), Ramona Straub (B), Gianina Ernst (C), Luisa Goerlich (C), Pauline Hessler (C), Agnes Reisch (C)

Grupa szkoleniowa 2a kobiet

Zawodniczki:

Sophia Goerlich (C), Henriette Kraus (C), Arantxa Lancho (C), Selina Freitag (C)

Grupa szkoleniowa 2b kobiet

Zawodniczki:

Leonie Glas (D/C), Alexandra Seifert (D/C), Josephin Laue (D/C), Sophia Maurus (D/C), Maria Gerborh (D/C), Alina Ihle (D/C), Sandra Mueller (D/C), Jenny Nowak (D/C), Pauline Stephani (D/C), Lilly Kuebler (D/C), Anni Bartl (D/C), Emily Franke (D/C), Emilia Goerlich (D/C), Anna Jaekle (D/C), Marie Naehring (D/C), Amelie Thannheimer (D/C), Michelle Goebel (D/C), Cindy Haasch (D/C)

NORWEGIA

Kadra narodowa mczyzn

Zawodnicy:

Anders Fannemel, Johann Andre Forfang, Kenneth Gangnes, Robert Johansson, Andreas Stjernen, Daniel Andre Tande

Trenerzy:

Alexander Stoeckl, Magnus Brevig (asystent), Andreas Vilberg (asystent)

Kadra B mczyzn

Zawodnicy:

Philipp Joakim Aune, Fredrik Bjerkeengen, Joacim Oedegaard Bjoereng, Andreas Granerud Buskum, Halvor Egner Granerud, Joachim Hauer, Richard Haukedal, Tom Hilde, Marius Lindvik, Robin Pedersen, Jonas-Sloth Sandell, Sigurd Nymoen Soeberg

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Maren Lundby, Anniken Mork (pretendentka), Silje Opseth (pretendentka)

Trenerzy:

Christian Meyer

POLSKA

Kadra narodowa A mczyzn:

Zawodnicy:

Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Krzysztof Mitus, Kamil Stoch, Jakub Wolny, Piotr ya

Kadra szkoleniowa:

Stefan Horngacher (trener gwny), Grzegorz Sobczyk (asystent), Zbigniew Klimowski (asystent), Michal Doleal (trener techniczny), ukasz Gbala (fizjoterapeuta), Kacper Skrobot (serwisant), Maciej Kreczmer (serwisant), dr Harald Pernitsch (konsultant), dr Aleksander Winiarski (lekarz), Piotr Kraek (biomechanik), Adam Maysz (dyrektor-koordynator, konsultant zarzdu PZN)

Kadra narodowa B mczyzn

Zawodnicy:

Krzysztof Biegun, Stanisaw Biela, ukasz Bukowski, Przemysaw Kantyka, Bartomiej Kusek, Klemens Muraka, Andrzej Stkaa, Jan Ziobro, Aleksander Zniszczo

Kadra szkoleniowa:

Radek idek (trener gwny), Robert Mateja (asystent), Marcin Bachleda (asystent), Micha Grny (fizjoterapeuta), wakat (serwisant)

Kadra narodowa modzieowa C mczyzn

Zawodnicy:

Bartosz Czy, Kacper Juroszek, Karol Niemczyk, Tomasz Pilch, Damian Skupie, Pawe Wsek

Kadra szkoleniowa:

Maciej Maciusiak (trener gwny), Wojciech Topr (asystent), Piotr Fijas (asystent), Daniel Kwiatkowski (fizjoterapeuta), Kamil Skrobot (serwisant), Micha Wilk (trener motoryki), Magdalena Wieczorek (dietetyk)

Kadra narodowa modzieowa kobiet (Grupa beskidzka)

Zawodniczki:

Kinga Rajda, Anna Twardosz

Kadra szkoleniowa:

Sawomir Hankus (trener gwny), Wojciech Tajner (trener wsppracujcy -BZN)

Kadra narodowa modzieowa kobiet (Grupa tatrzaska)

Zawodniczki:

Kamila Karpiel, Joanna Kil, Magdalena Paasz

Kadra szkoleniowa:

Krystian Dugopolski (trener wsppracujcy TZN)

ROSJA

Kadra narodowa mczyzn

Zawodnicy:

Aleksandr Baenow, Jewgienij Klimow, Denis Korniow, Michai Maksimoczkin, Michai Nazarow, Aleksiej Romaszow, Wadim Szyszkin, Roman Siergiejewicz Trofimow

Trenerzy:

Aleksander Arefiew, Jewgienij Plechow (asystent)

SZWAJCARIA

Kadra A mczyzn

Zawodnicy:

Simon Ammann, Gregor Deschwanden, Killian Peier

Trenerzy:

Ronny Hornschuh, Roger Kamber (asystent)

Kadra B mczyzn

Zawodnicy:

Tobias Birchler, Luca Egloff, Gabriel Karlen, Andreas Schuler

Kadra C mczyzn

Zawodnicy:

Sandro Hauswirth, Dominik Peter

WOCHY

Kadra A mczyzn

Zawodnicy:

Davide Bresadola, Sebastian Colloredo, Alex Insam

Trener:

ukasz Kruczek

Kadra B mczyzn

Zawodnik:

Daniele Varesco

Kadra rezerwowa mczyzn

Zawodnicy:

Federico Cecon, Roberto Dellasega, Zeno Di Lenardo

Kadra C mczyzn

Zawodnicy:

Giovanni Bresadola

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Manuela Malsiner

Trener:

b.d.

Kadra A kobiet

Zawodniczki:

Elena Runggaldier, Lara Malsiner

Kadra rezerwowa kobiet

Zawodnicy:

Veronica Gianmoena

Kadra C kobiet

Zawodnicy:

Alice Puntel

Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Wisa HS134
18.11.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:35
Sobota, godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska500
2.LANISEK AnzeSlowenia353
3.KOBAYASHI JunshiroJaponia332
4.KOT MaciejPolska270
5.KLIMOW JewgienijRosja232
8.YA PiotrPolska200
10.HULA StefanPolska175
26.STOCH KamilPolska85
28.MURAKA KlemensPolska75
36.WOLNY JakubPolska50
51.ZIOBRO JanPolska31
67.ZNISZCZO AleksanderPolska12
78.MITUS KrzysztofPolska5
81.WSEK PawePolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Notodden HS100
15.12.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska280
2.STRAUB RamonaNiemcy262
3.SEYFARTH JulianeNiemcy200
4.JAKOWLEWA LidijaRosja182
5.SZPINIEWA AnnaRosja154
19.TWARDOSZ AnnaPolska52
22.RAJDA KingaPolska34
33.SZWAB JoannaPolska20
45.PAASZ MagdalenaPolska5
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Whistler HS106
07.12.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia382
2.KRIZNAR NikaSlowenia380
3.KARPIEL KamilaPolska237
4.GOERLICH LuisaNiemcy206
5.LEMARE LeaFrancja180
6.TWARDOSZ AnnaPolska141
7.RAJDA KingaPolska135
15.PAASZ MagdalenaPolska90
23.CIELAR PaulinaPolska61
29.HARSCHE KatarzynaPolska48
55.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl