Szczegy Pucharu FIS
Klasyfikacja Pucharu FIS


Klasyfikacja Pucharu FIS w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1WSEK PawePolska542016
2IWASA YukenJaponia529-1314
3OSTERC AljazSowenia472-708
4HUBER StefanAustria430-11210
5BRESADOLA DavideWochy365-1775
6HOFFMANN FelixNiemcy351-19110
7KASTELIK DominikPolska349-19313
8BAER MoritzNiemcy325-2178
9HAHN JulianNiemcy314-22810
10STEINER MaximilianAustria289-2536
11ZIOBRO JanPolska269-2734
12BRADATSCH SebastianNiemcy260-28210
12INSAM AlexWochy260-2826
14PASCHKE PiusNiemcy256-2866
15ZAJC TimiSowenia223-31910
16COLLOREDO SebastianWochy221-3215
17LACKNER ThomasAustria220-3228
18ALAMOMMO AndreasFinlandia215-3279
18NOUSIAINEN EetuFinlandia215-3279
20MODIC Andraz Sowenia213-32914
21PUNGERTAR MatjazSowenia207-3354
22DIETHART ThomasAustria205-3378
23WOHLGENANNT UlrichAustria200-3422
24REISENAUER JanniAustria197-3456
25MAYLAENDER DominikNiemcy192-35012
26ZNISZCZO AleksanderPolska175-3674
27HUBER DanielAustria172-3704
28WAGNER LukasNiemcy159-38310
29MITUS KrzysztofPolska155-3876
30HEINRICH TimNiemcy154-38810
31BIELA StanisawPolska152-39010
32KURITA RikiJaponia144-39812
33BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia140-4022
34JELAR ZigaSowenia139-40310
35CZY BartoszPolska128-41416
36TKACZENKO SiergiejKazachstan122-42015
37NIKAIDO RenJaponia119-4238
38LAVTIZAR AnzeSowenia116-42610
38VARESCO DanieleWochy116-4269
40KUS JanSowenia114-42810
41KYTOESAHO NikoFinlandia113-4299
42ROMBACH SebastianNiemcy110-43214
43KARLEN GabrielSzwajcaria109-4336
43PEIER KillianSzwajcaria109-4332
43TARMAN RokSowenia109-4336
46KOGLER PatrickAustria103-43910
47LEJA KrzysztofPolska102-44012
48ITO MasamitsuJaponia97-4454
49TAKEHANA KentaJaponia93-4496
50KRAPEZ DavidSowenia92-45010
51HVALA JakaSowenia86-4562
52LEITNER ClemensAustria85-4574
53STKAA AndrzejPolska84-4582
54JUSTIN RokSowenia81-4612
55PILCH TomaszPolska78-46414
55SEIDL FabianNiemcy78-4644
57KUSEK BartomiejPolska76-4664
57KOMABA ShinyaJaponia76-4662
59JARZBEK DawidPolska75-46710
60EGLOFF LucaSzwajcaria74-4684
61FUCHS TimNiemcy72-4702
62KANTYKA PrzemysawPolska70-4726
62NAGAI TakehiroJaponia70-4722
62YAMADA YuyaJaponia70-4722
65GREIDERER SimonAustria69-4738
65PAVLOVCIC BorSowenia69-4732
67BIRCHLER TobiasSzwajcaria65-4776
67LINDVIK MariusNorwegia65-4772
67SIEGEL JonathanNiemcy65-4778
70WEIGEL CedrikNiemcy62-4808
71RIIBER Jarl MagnusNorwegia60-4822
72HAMMANN PetrickNiemcy58-4845
73ROEE EspenNorwegia56-4862
74APAROW MaratKazachstan54-4884
75MAURER JoshuaKanada53-4896
76MARUSIAK JewhenUkraina52-4907
77VAENSKAE EliasFinlandia51-4914
78DESCHWANDEN GregorSzwajcaria50-4922
78SIERGIEJEW MaksimRosja50-4924
80LARSON CaseyUSA49-4934
80SCHULER AndreasSzwajcaria49-4938
82KAVILO HenriFinlandia48-4948
82SCHUBERT JohannesNiemcy48-4946
84HEIKKINEN KalleFinlandia47-4958
85KOGA MaxJaponia43-4992
85YAMAKAWA TaroJaponia43-4992
87FABIJAN NikSowenia42-5008
87ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42-5008
89TAEHKAEVUORI FransFinlandia41-5016
90DIESS MartinAustria40-5024
91KALINICZENKO WitalijUkraina39-5037
91LISSO Justin Niemcy39-5034
93CAPUDER MartinSowenia38-5042
93OSANAI KosukeJaponia38-5042
95BERGER Lars BrodshaugNorwegia37-5052
95BRESADOLA GiovanniWochy37-5054
95SATO KeiichiJaponia37-5054
98ANZAWA ShoichiJaponia36-5062
98RAIMUND PhilippNiemcy36-5062
98WATANABE RikutaJaponia36-5062
101BOGATAJ TineSowenia35-5072
101HAUSWIRTH SandroSzwajcaria35-50710
103OEDEGAARD JesperNorwegia34-5082
103RUTKOWSKI ukaszPolska34-5086
105KORHONEN JanneFinlandia33-5094
106SCHMID ConstantinNiemcy32-5102
107DELLASEGA RobertoWochy31-51110
107WATANABE TomoyaJaponia31-5112
109PASICZNYK StepanUkraina30-5127
110KVEDER MihaSowenia29-5132
111HAAGEN PhilippAustria28-5146
111MUMINOW SabiranKazachstan28-5148
113SANDELL Jonas-SlothNorwegia26-5166
114WALLACE BrianUSA25-5176
115BASKAKOW IljaRosja24-5182
115MABUCHI Tomoru Japonia24-5182
115ROMASZOW AleksiejRosja24-5182
115SELL AdrianNiemcy24-5184
119HOFER ThomasAustria23-5192
120CECON FedericoWochy22-52012
120ROTH LucaNiemcy22-5202
120TAKEHANA DaimatsuJaponia22-5202
123NAITO TomofumiJaponia21-5212
123NISHIMORI KaitoJaponia21-5212
125HAZETDINOW IlmirRosja20-5222
126FREDHEIM Kenneth HenningsmoNorwegia19-5234
126PETER DominikSzwajcaria19-52310
126SCHAFFER LucasAustria19-5236
129LIENHER MaximilianAustria18-5244
130BLEGA Stefan ValentinRumunia17-5252
130KRATOW IljaKazachstan17-52510
130RINGEN SondreNorwegia17-5254
133AIGRO ArttiEstonia16-52610
133BUKOWSKI ukaszPolska16-52614
133KUKUA ArturPolska16-5264
133MAZURCZUK DmytroUkraina16-5264
133MYHREN Mats BjerkeNorwegia16-5264
133NAZAROW MichaiRosja16-5264
139JUDIN ArtemRosja15-5272
139LASOTA DamianCzechy15-52712
139VILLUMSTAD FredrikNorwegia15-5272
142PRISLIC ErnestSowenia14-5282
143JACOBSEN EspenNorwegia13-5292
143WADA TomokatsuJaponia13-5292
145BROWN AJUSA11-5318
145GUGG FlorianAustria11-5312
145LACROIX OlanSzwajcaria11-5316
145UTIEW ArtemRosja11-5312
149FARKAS HunorRumunia10-53214
149KAELIN PascalSzwajcaria10-5324
149KINOSHITA YutoJaponia10-5322
149SCHMALNAUER MaximilianAustria10-5322
153PEDERSEN RobinNorwegia9-5332
153STEMBERGER MatijaSowenia9-5336
153SUTANGUOW ArturRosja9-5334
156GREBER FelixAustria8-5342
156INGEBRIGTSEN ChristianNorwegia8-5342
156MENDEL MarioAustria8-5342
156YOKOKAWA RyohtaJaponia8-5342
160MATTOON NathanUSA7-5358
160MIETTINEN JuhaFinlandia7-5352
160SUSNIK UrbanSowenia7-5352
163BAENOW AleksandrRosja6-5362
163VETELAINEN JonneFinlandia6-5364
165LOE JosteinNorwegia5-5374
165SCHWANN MikaAustria5-5372
165STENSGARD KristianNorwegia5-5372
165SYKCZIN Nikita Rosja5-5373
169BREIVIK Andreas VarsiNorwegia4-5382
169DI LENARDO ZenoWochy4-53814
169MALTSEV KevinEstonia4-5386
169MAYLAENDER JanNiemcy4-5384
169MUOTKA OlliFinlandia4-5382
169PACURAR Radu MihaiRumunia4-53810
169ROGELJ UrbanSowenia4-5382
169RUUKEL KennoEstonia4-53814
177AALTO AnttiFinlandia3-5394
177BRAATHEN MatiasNorwegia3-5396
177WINTER PaulNiemcy3-5394
180HAYBOECK AlexanderAustria2-5404
180ANIN IwanRosja2-5402
180MARCZUKOW AleksandrRosja2-5402
180PASICZNYK WiktorUkraina2-5406
180SUMSTAD AreNorwegia2-5404
180VALTINER NoahAustria2-5404
186CACINA Daniel AndreiRumunia1-54112
186HUTYRA PatrykPolska1-5414
186RUPITSCH MarkusAustria1-5412
186TAEHKAEVUORI RikuFinlandia1-5412


Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hinterzarten HS108
29.07.2017
godz. 20:30
Sobota, godz. 20:30
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska100
2.KOT MaciejPolska80
3.GEIGER KarlNiemcy60
4.TANDE Daniel AndreNorwegia50
5.HULA StefanPolska45
13.YA PiotrPolska20
29.WOLNY JakubPolska2
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kuopio HS127
12.08.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WAGNER LukasNiemcy120
2.ZAJC TimiSlowenia118
3.TOLLINGER EliasAustria116
4.CECON FedericoWlochy102
5.LACKNER ThomasAustria95
11.KANTYKA PrzemysawPolska54
13.CZY BartoszPolska44
16.WSEK PawePolska32
23.BIELA StanisawPolska15
38.JUROSZEK KacperPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl