Szczegy Pucharu wiata
Klasyfikacja Pucharu wiata


Klasyfikacja Pucharu wiata w sezonie 2016/2017
Lp.DruynaFlagaSuma pkt.Strata
1Polska53160
2Austria5053-263
3Niemcy4847-469
4Norwegia3805-1511
5Sowenia3353-1963
6Japonia1254-4062
7Czechy941-4375
8Rosja727-4589
9Francja381-4935
10Szwajcaria284-5032
11Finlandia164-5152
12USA53-5263
13Kanada52-5264
14Wochy50-5266
15Estonia2-5314
16Korea0-5316
16Bugaria0-5316
16Kazachstan0-5316


Prosto z P w Planicy
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Planica HS225
24.03.2017
godz. 15:00
Pitek, godz. 14:50
Pitek, godz. 14:45
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRAFT StefanAustria1465
2.STOCH KamilPolska1434
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1181
4.WELLINGER AndreasNiemcy1001
5.KOT MaciejPolska945
11.YA PiotrPolska574
18.KUBACKI DawidPolska321
31.ZIOBRO JanPolska119
32.HULA StefanPolska110
61.ZNISZCZO AleksanderPolska9
65.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl