Szczegy Turnieju Czterech Skoczni
Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni


Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1STOCH KamilPolska997.804
2YA PiotrPolska962.5-35.34
3TANDE Daniel AndreNorwegia941.8-564
4KOT MaciejPolska934.3-63.54
5FETTNER ManuelAustria926.8-714
6KRAFT StefanAustria926.5-71.34
7EISENBICHLER MarkusNiemcy924.4-73.44
8LEYHE StephanNiemcy911.1-86.74
9PREVC DomenSowenia908.8-894
10STJERNEN AndreasNorwegia900.3-97.54
11FREITAG RichardNiemcy897.1-100.74
12KLIMOW JewgienijRosja894.1-103.74
13DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja889.5-108.34
14PREVC PeterSowenia887.5-110.34
15KUBACKI DawidPolska875.6-122.24
16JANDA JakubCzechy858.3-139.54
17KOFLER AndreasAustria856.4-141.44
18GEIGER KarlNiemcy856-141.84
19HAYBOECK MichaelAustria844.8-1533
20HULA StefanPolska843.2-154.64
21SCHIFFNER MarkusAustria832.5-165.34
22WELLINGER AndreasNiemcy758.8-2394
23TEPES JurijSowenia753.2-244.64
24PREVC CeneSowenia721.2-276.64
25ITO DaikiJaponia711.4-286.44
26JOHANSSON RobertNorwegia708.2-289.64
27DAMJAN JernejSowenia702.2-295.64
28FANNEMEL AndersNorwegia662.2-335.64
29KASAI NoriakiJaponia608.7-389.14
30KOUDELKA RomanCzechy577.4-420.44
31ZIOBRO JanPolska557.9-439.94
32GRANERUD Halvor EgnerNorwegia540-457.84
33MAEAETTAE JarkkoFinlandia533.4-464.44
34TAKEUCHI TakuJaponia512.4-485.44
35FREUND SeverinNiemcy508.1-489.72
36WANK AndreasNiemcy499.4-498.42
37ALTENBURGER FlorianAustria497.5-500.34
38STURSA VojtechCzechy483.4-514.43
39TOLLINGER EliasAustria423.7-574.13
40BOYD-CLOWES MackenzieKanada337.6-660.23
41KORNIOW DenisRosja334-663.83
42HLAVA LukasCzechy312.4-685.43
43KOBAYASHI RyoyuJaponia305.3-692.53
44AMMANN SimonSzwajcaria303-694.83
45BICKNER KevinUSA302.7-695.13
46WASILJEW DmitrijRosja288.8-7093
47SEMENIC AnzeSowenia282.6-715.23
48PASCHKE PiusNiemcy240.2-757.62
49HILDE TomNorwegia229.4-768.42
50MURAKA KlemensPolska200.3-797.52
51SCHMID ConstantinNiemcy197.9-799.92
52ZOGRAFSKI WadimirBugaria190.3-807.52
53COLLOREDO SebastianWochy114.4-883.41
53AALTO AnttiFinlandia114.4-883.41
55GLASDER MichaelUSA103.2-894.61
56AIGNER ClemensAustria100.7-897.11
57HOFER ThomasAustria97.7-900.11
58SAKUYAMA KentoJaponia96.7-901.11
58RHOADS WilliamUSA96.7-901.11
60LAMY CHAPPUIS RonanFrancja93.9-903.91
61HUBER DanielAustria92.3-905.51
62VANCURA TomasCzechy88.2-909.61
63MATURA JanCzechy87.3-910.51
64ASCHENWALD PhilippAustria85.8-9121
65INSAM AlexWochy84-913.81


Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Wisa HS134
14.07.2017
godz. 17:30
Pitek, godz. 17:20
Pitek, godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRAFT StefanAustria1665
2.STOCH KamilPolska1524
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1201
4.WELLINGER AndreasNiemcy1161
5.KOT MaciejPolska985
11.YA PiotrPolska634
19.KUBACKI DawidPolska345
31.ZIOBRO JanPolska122
32.HULA StefanPolska110
62.ZNISZCZO AleksanderPolska9
65.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Villach HS98
01.07.2017
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl