Na ywo:
  • LPS | Hinterzarten | pierwsza seria konkursowa

    12:30 |Relacja FIS

  • LCOC | Notodden | pierwsza seria konkursowa

    11:45 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Szczegy Turnieju Czterech Skoczni
Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni


Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1STOCH KamilPolska997.804
2YA PiotrPolska962.5-35.34
3TANDE Daniel AndreNorwegia941.8-564
4KOT MaciejPolska934.3-63.54
5FETTNER ManuelAustria926.8-714
6KRAFT StefanAustria926.5-71.34
7EISENBICHLER MarkusNiemcy924.4-73.44
8LEYHE StephanNiemcy911.1-86.74
9PREVC DomenSowenia908.8-894
10STJERNEN AndreasNorwegia900.3-97.54
11FREITAG RichardNiemcy897.1-100.74
12KLIMOW JewgienijRosja894.1-103.74
13DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja889.5-108.34
14PREVC PeterSowenia887.5-110.34
15KUBACKI DawidPolska875.6-122.24
16JANDA JakubCzechy858.3-139.54
17KOFLER AndreasAustria856.4-141.44
18GEIGER KarlNiemcy856-141.84
19HAYBOECK MichaelAustria844.8-1533
20HULA StefanPolska843.2-154.64
21SCHIFFNER MarkusAustria832.5-165.34
22WELLINGER AndreasNiemcy758.8-2394
23TEPES JurijSowenia753.2-244.64
24PREVC CeneSowenia721.2-276.64
25ITO DaikiJaponia711.4-286.44
26JOHANSSON RobertNorwegia708.2-289.64
27DAMJAN JernejSowenia702.2-295.64
28FANNEMEL AndersNorwegia662.2-335.64
29KASAI NoriakiJaponia608.7-389.14
30KOUDELKA RomanCzechy577.4-420.44
31ZIOBRO JanPolska557.9-439.94
32GRANERUD Halvor EgnerNorwegia540-457.84
33MAEAETTAE JarkkoFinlandia533.4-464.44
34TAKEUCHI TakuJaponia512.4-485.44
35FREUND SeverinNiemcy508.1-489.72
36WANK AndreasNiemcy499.4-498.42
37ALTENBURGER FlorianAustria497.5-500.34
38STURSA VojtechCzechy483.4-514.43
39TOLLINGER EliasAustria423.7-574.13
40BOYD-CLOWES MackenzieKanada337.6-660.23
41KORNIOW DenisRosja334-663.83
42HLAVA LukasCzechy312.4-685.43
43KOBAYASHI RyoyuJaponia305.3-692.53
44AMMANN SimonSzwajcaria303-694.83
45BICKNER KevinUSA302.7-695.13
46WASILJEW DmitrijRosja288.8-7093
47SEMENIC AnzeSowenia282.6-715.23
48PASCHKE PiusNiemcy240.2-757.62
49HILDE TomNorwegia229.4-768.42
50MURAKA KlemensPolska200.3-797.52
51SCHMID ConstantinNiemcy197.9-799.92
52ZOGRAFSKI WadimirBugaria190.3-807.52
53COLLOREDO SebastianWochy114.4-883.41
53AALTO AnttiFinlandia114.4-883.41
55GLASDER MichaelUSA103.2-894.61
56AIGNER ClemensAustria100.7-897.11
57HOFER ThomasAustria97.7-900.11
58SAKUYAMA KentoJaponia96.7-901.11
58RHOADS WilliamUSA96.7-901.11
60LAMY CHAPPUIS RonanFrancja93.9-903.91
61HUBER DanielAustria92.3-905.51
62VANCURA TomasCzechy88.2-909.61
63MATURA JanCzechy87.3-910.51
64ASCHENWALD PhilippAustria85.8-9121
65INSAM AlexWochy84-913.81


Prosto z P w Engelbergu
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Notodden HS100
16.12.2017
godz. 11:45
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl