Szczegy
Klasyfikacja


Klasyfikacja Turnieju RAW AIR w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1KRAFT StefanAustria2298.109
2STOCH KamilPolska2272.6-25.59
3WELLINGER AndreasNiemcy2251.3-46.89
4STJERNEN AndreasNorwegia2210.1-889
5PREVC PeterSowenia2180.4-117.79
6FORFANG Johann AndreNorwegia2160.4-137.79
7KOT MaciejPolska2102.9-195.29
8KASAI NoriakiJaponia2099-199.19
9JOHANSSON RobertNorwegia2090.7-207.49
10ITO DaikiJaponia2082.2-215.99
11AMMANN SimonSzwajcaria1998.8-299.39
12HAYBOECK MichaelAustria1985.2-312.98
13KOUDELKA RomanCzechy1956.6-341.59
14YA PiotrPolska1930.3-367.89
15FREITAG RichardNiemcy1857.6-440.59
16EISENBICHLER MarkusNiemcy1829.5-468.69
17FETTNER ManuelAustria1801.8-496.38
18KUBACKI DawidPolska1771.4-526.79
19TANDE Daniel AndreNorwegia1743.9-554.29
20POLASEK ViktorCzechy1667.3-630.89
21TEPES JurijSowenia1516.1-7827
22DAMJAN JernejSowenia1468.4-829.78
23GEIGER KarlNiemcy1425.5-872.68
24PREVC DomenSowenia1370.9-927.25
25TAKEUCHI TakuJaponia1308.5-989.68
26INSAM AlexWochy1253.1-10459
27LEYHE StephanNiemcy1202-1096.17
28SCHLIERENZAUER GregorAustria1175.7-1122.46
29DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja1159.2-1138.97
30LANISEK AnzeSowenia1130-1168.16
31BICKNER KevinUSA1102.6-1195.57
32SCHIFFNER MarkusAustria1102.4-1195.78
33MAEAETTAE JarkkoFinlandia1082.1-12169
34FANNEMEL AndersNorwegia1080.3-1217.85
35SEMENIC AnzeSowenia1047.8-1250.36
36PEIER KillianSzwajcaria1042.1-12568
37DESCHWANDEN GregorSzwajcaria993.2-1304.97
38AUNE JoakimNorwegia943-1355.16
39KOBAYASHI RyoyuJaponia939.4-1358.77
40KLIMOW JewgienijRosja927.8-1370.36
41WANK AndreasNiemcy908.2-1389.97
42AALTO AnttiFinlandia908.1-13908
43BRESADOLA DavideWochy903.1-13957
44COLLOREDO SebastianWochy892.7-1405.48
45GRANERUD Halvor EgnerNorwegia887.7-1410.44
46DEZMAN NejcSowenia887-1411.17
47LARINTO VilleFinlandia766.8-1531.37
48GLASDER MichaelUSA686.4-1611.76
49STURSA VojtechCzechy681.8-1616.36
50KOFLER AndreasAustria674.6-1623.55
51JANDA JakubCzechy661.3-1636.84
52ROMASZOW AleksiejRosja658.2-1639.96
53MATURA JanCzechy630.6-1667.54
54KOBAYASHI JunshiroJaponia626.9-1671.26
55LARSON CaseyUSA620-1678.16
56BOYD-CLOWES MackenzieKanada568-1730.15
57RHOADS WilliamUSA567.7-1730.46
58ZIOBRO JanPolska563.3-1734.85
59KARLEN GabrielSzwajcaria538.7-1759.44
60NURMSALU KaarelEstonia512-1786.15
61VANCURA TomasCzechy508.9-1789.24
62BARTOL TilenSowenia504.2-1793.93
63BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia475.7-1822.44
64MURAKA KlemensPolska464.3-1833.84
65BAENOW AleksandrRosja450.1-18485
66SAKUYAMA KentoJaponia433.6-1864.54
67APAROW MaratKazachstan426.6-1871.55
68NAZAROW MichaiRosja423.9-1874.24
69HILDE TomNorwegia423.7-1874.44
70HUBER StefanAustria396-1902.12
71NOUSIAINEN EetuFinlandia390.3-1907.84
72DELLASEGA RobertoWochy381-1917.16
73SCHULER AndreasSzwajcaria327.8-1970.33
74AHONEN JanneFinlandia273.4-2024.73
75MUMINOW SabiranKazachstan253.2-2044.94
76SOKOLENKO KonstantinKazachstan234.1-20644
77TKACZENKO SiergiejKazachstan227.4-2070.73
78HULA StefanPolska217.5-2080.62
79BJERKEENGEN FredrikNorwegia204.1-20942
80KARPIENKO NikoajKazachstan186.3-2111.83
81IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja95.4-2202.71
82HAUKEDAL RichardNorwegia87.7-2210.41
83SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia84.7-2213.41


Prosto z P w Planicy
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Planica HS225
24.03.2017
godz. 15:00
Pitek, godz. 14:50
Pitek, godz. 14:45
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRAFT StefanAustria1465
2.STOCH KamilPolska1434
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1181
4.WELLINGER AndreasNiemcy1001
5.KOT MaciejPolska945
11.YA PiotrPolska574
18.KUBACKI DawidPolska321
31.ZIOBRO JanPolska119
32.HULA StefanPolska110
61.ZNISZCZO AleksanderPolska9
65.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl