test Skoki Narciarskie Polska - Skijumping.pl
Harmonogram Kibica
Informacje o najbliszych zawodach

Wybierz zawody, ktre chcesz ledzi:

Puchar wiata/M/LGP
CoC
FIS Cup
M Juniorw
Puchar wiata Pa/LGP Pa
CoC Pa
FIS Cup Pa
Krajowe
zaznacz wszystkowyczy wszystko

Wydarzenie Transmisja Live
Sobota, 16.12
11:00 PK Pa w Notodden - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
11:45 PK Pa w Notodden - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
12:00 PK w Ruka - odprawa techniczna (HS 142) -
12:30 P Pa w Hinterzarten - pierwsza seria konkursowa (HS 108) Wyniki na ywo
13:45 FIS Cup w Notodden - seria prbna (HS 100) -
14:30 PK w Ruka - oficjalny trening (HS 142) Wyniki na ywo
15:00 FIS Cup w Notodden - pierwsza seria konkursowa (HS 100) -
15:00 P w Engelberg - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
16:00 P w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
17:00 PK w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142) Wyniki na ywo
Niedziela, 17.12
08:00 PK w Ruka - seria prbna (HS 142) Wyniki na ywo
09:00 PK w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142) Wyniki na ywo
12:30 P w Engelberg - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
14:00 P w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
14:30 P Pa w Hinterzarten - seria prbna (HS 108) Wyniki na ywo
15:30 P Pa w Hinterzarten - pierwsza seria konkursowa (HS 108) Wyniki na ywo
Wtorek, 26.12
09:30 MP w Wisa - odprawa techniczna (HS 134) -
10:30 MP w Wisa - oficjalny trening (HS 134) -
11:30 MP w Wisa - kwalifikacje (HS 134) -
12:45 MP w Wisa - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1tvpsport -
roda, 27.12
10:30 PK w Engelberg - odprawa techniczna (HS 140) -
14:30 PK w Engelberg - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
15:30 PK w Engelberg - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
17:00 PK w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
Czwartek, 28.12
12:00 PK w Engelberg - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
13:00 PK w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
17:30 P w Oberstdorf - odprawa techniczna (HS 137) -
17:30 P w Garmisch-Partenkirchen - odprawa techniczna (HS 140) -
Pitek, 29.12
14:30 P w Oberstdorf - oficjalny trening (HS 137) Wyniki na ywo
16:30 P w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 137) eurosport Wyniki na ywo
Sobota, 30.12
15:00 P w Oberstdorf - seria prbna (HS 137) Wyniki na ywo
16:30 P w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 137) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 31.12
11:45 P w Garmisch-Partenkirchen - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
14:00 P w Garmisch-Partenkirchen - kwalifikacje (HS 140) eurosport Wyniki na ywo
Poniedziaek, 01.01
12:30 P w Garmisch-Partenkirchen - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
14:00 P w Garmisch-Partenkirchen - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Wtorek, 02.01
18:00 P w Innsbruck - odprawa techniczna (HS 130) -
roda, 03.01
11:45 P w Innsbruck - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
14:00 P w Innsbruck - kwalifikacje (HS 130) eurosport Wyniki na ywo
Czwartek, 04.01
12:30 P w Innsbruck - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
14:00 P w Innsbruck - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Pitek, 05.01
13:00 P w Bischofshofen - odprawa techniczna (HS 140) -
15:00 P w Bischofshofen - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
17:00 P w Bischofshofen - kwalifikacje (HS 140) eurosport Wyniki na ywo
Sobota, 06.01
15:30 P w Bischofshofen - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
17:00 P w Bischofshofen - pierwsza seria konkursowa (HS 140) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
Czwartek, 11.01
19:00 P w Bad Mitterndorf - odprawa techniczna (HS 235) -
Pitek, 12.01
00:30 P Pa w Sapporo - odprawa techniczna (HS 100) -
03:00 P Pa w Sapporo - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
04:30 P Pa w Sapporo - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
12:00 P w Bad Mitterndorf - oficjalny trening (HS 235) Wyniki na ywo
14:00 P w Bad Mitterndorf - kwalifikacje (HS 235) eurosport Wyniki na ywo
20:00 FIS Cup w Zakopane - odprawa techniczna (HS 140) -
Sobota, 13.01
02:00 P Pa w Sapporo - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
03:00 P Pa w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
09:00 FIS Cup w Zakopane - oficjalny trening (HS 140) -
11:30 FIS Cup w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140) -
12:00 P w Bad Mitterndorf - seria prbna (HS 235) Wyniki na ywo
14:15 P w Bad Mitterndorf - pierwsza seria konkursowa (HS 235) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Niedziela, 14.01
02:00 P Pa w Sapporo - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
03:00 P Pa w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
09:00 FIS Cup w Zakopane - seria prbna (HS 140) -
10:00 FIS Cup w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140) -
12:00 P w Bad Mitterndorf - kwalifikacje (HS 235) Wyniki na ywo
14:15 P w Bad Mitterndorf - pierwsza seria konkursowa (HS 235) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
roda, 17.01
18:00 M w Lotach w Oberstdorf - odprawa techniczna (HS 235) -
Czwartek, 18.01
06:00 P Pa w Zao - odprawa techniczna (HS 102) -
08:00 P Pa w Zao - oficjalny trening (HS 102) Wyniki na ywo
09:30 P Pa w Zao - kwalifikacje (HS 102) Wyniki na ywo
14:00 M w Lotach w Oberstdorf - oficjalny trening (HS 235) Wyniki na ywo
16:00 M w Lotach w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 235) tvp1tvpsport Wyniki na ywo
Pitek, 19.01
08:00 P Pa w Zao - seria prbna (HS 102) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Zao - pierwsza seria konkursowa (HS 102) Wyniki na ywo
15:00 M w Lotach w Oberstdorf - seria prbna (HS 235) Wyniki na ywo
16:00 M w Lotach w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 235) tvp1tvpsport Wyniki na ywo
Sobota, 20.01
08:00 P Pa w Zao - seria prbna (HS 102) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Zao - pierwsza seria konkursowa (HS 102) Wyniki na ywo
15:00 M w Lotach w Oberstdorf - seria prbna (HS 235) Wyniki na ywo
16:00 M w Lotach w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 235) tvp1tvpsport Wyniki na ywo
Niedziela, 21.01
06:45 P Pa w Zao - kwalifikacje (HS 102) Wyniki na ywo
08:00 P Pa w Zao - pierwsza seria konkursowa (HS 102) Wyniki na ywo
10:00 M w Lotach w Oberstdorf - odprawa techniczna (HS 235) -
15:00 M w Lotach w Oberstdorf - seria prbna (HS 235) Wyniki na ywo
16:00 M w Lotach w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 235) tvp1tvpsport Wyniki na ywo
Czwartek, 25.01
12:00 PK w Sapporo - odprawa techniczna (HS 100) -
Pitek, 26.01
00:30 PK w Sapporo - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
01:30 PK w Sapporo - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
02:30 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Ljubno - odprawa techniczna (HS 94) -
11:00 P w Zakopane - odprawa techniczna (HS 140) -
12:00 P Pa w Ljubno - oficjalny trening (HS 94) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Ljubno - kwalifikacje (HS 94) Wyniki na ywo
16:00 P w Zakopane - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
18:00 P w Zakopane - kwalifikacje (HS 140) tvp1tvpsport Wyniki na ywo
Sobota, 27.01
00:30 PK w Sapporo - oficjalny trening (HS 137) Wyniki na ywo
01:30 PK w Sapporo - seria prbna (HS 137) Wyniki na ywo
02:30 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 137) Wyniki na ywo
12:45 P Pa w Ljubno - seria prbna (HS 94) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Ljubno - pierwsza seria konkursowa (HS 94) Wyniki na ywo
15:00 P w Zakopane - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
16:00 P w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvpsporttvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 28.01
01:00 PK w Sapporo - seria prbna (HS 137) Wyniki na ywo
02:00 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 137) Wyniki na ywo
12:45 P Pa w Ljubno - kwalifikacje (HS 94) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Ljubno - pierwsza seria konkursowa (HS 94) Wyniki na ywo
15:00 P w Zakopane - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
16:00 P w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvpsporttvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 02.02
11:00 P w Willingen - odprawa techniczna (HS 145) -
15:30 P w Willingen - oficjalny trening (HS 145) Wyniki na ywo
18:00 P w Willingen - kwalifikacje (HS 145) Wyniki na ywo
Sobota, 03.02
15:00 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
16:00 P w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 04.02
09:30 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
10:20 P w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145) tvp1 Wyniki na ywo
Sobota, 24.02
13:00 PK w Klingenthal - odprawa techniczna (HS 140) -
14:00 PK w Klingenthal - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
16:30 PK w Klingenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
Niedziela, 25.02
09:00 PK w Klingenthal - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
10:00 PK w Klingenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
Pitek, 02.03
14:00 P w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
16:00 P w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
18:00 P w Lahti - kwalifikacje (HS 130) Wyniki na ywo
Sobota, 03.03
15:30 P w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
16:30 P w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 04.03
14:30 P w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
15:30 P w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 09.03
10:00 P w Oslo - odprawa techniczna (HS 134) -
17:00 P w Oslo - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
19:30 P w Oslo - kwalifikacje (HS 134) Wyniki na ywo
20:00 PK w Zakopane - odprawa techniczna (HS 140) -
Sobota, 10.03
10:00 PK w Zakopane - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
10:00 P Pa w Oslo - odprawa techniczna (HS 134) -
12:30 PK w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Oslo - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
15:45 P w Oslo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
17:00 P w Oslo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 11.03
09:00 PK w Zakopane - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
09:30 P Pa w Oslo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
10:15 P Pa w Oslo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) Wyniki na ywo
10:30 PK w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
13:00 P w Oslo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
14:30 P w Oslo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1 Wyniki na ywo
Poniedziaek, 12.03
14:00 P w Lillehammer - odprawa techniczna (HS 140) -
15:00 P w Lillehammer - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
17:30 P w Lillehammer - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
Wtorek, 13.03
16:00 P w Lillehammer - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
17:00 P w Lillehammer - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1 Wyniki na ywo
roda, 14.03
14:30 P w Trondheim - odprawa techniczna (HS 140) -
15:30 P w Trondheim - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
17:30 P w Trondheim - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
Czwartek, 15.03
16:00 P w Trondheim - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
17:00 P w Trondheim - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 16.03
14:00 P w Vikersund - odprawa techniczna (HS 240) -
15:00 P w Vikersund - oficjalny trening (HS 240) Wyniki na ywo
17:30 P w Vikersund - kwalifikacje (HS 240) Wyniki na ywo
Sobota, 17.03
15:00 P w Vikersund - seria prbna (HS 240) Wyniki na ywo
16:15 P w Vikersund - pierwsza seria konkursowa (HS 240) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 18.03
15:00 P w Vikersund - seria prbna (HS 240) Wyniki na ywo
16:30 P w Vikersund - pierwsza seria konkursowa (HS 240) tvp1 Wyniki na ywo
roda, 21.03
19:00 P w Planica - odprawa techniczna (HS 240) -
Czwartek, 22.03
09:00 P w Planica - oficjalny trening (HS 240) Wyniki na ywo
11:00 P w Planica - kwalifikacje (HS 240) Wyniki na ywo
Pitek, 23.03
14:00 P w Planica - seria prbna (HS 240) Wyniki na ywo
15:00 P w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 240) tvp1 Wyniki na ywo
Sobota, 24.03
09:00 P w Planica - seria prbna (HS 240) Wyniki na ywo
10:00 P w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 240) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 25.03
09:00 P w Planica - seria prbna (HS 240) Wyniki na ywo
10:00 P w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 240) tvp1 Wyniki na ywo
Prosto z P w Engelbergu
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Planica HS104
20.01.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl