Harmonogram Kibica
Informacje o najbliszych zawodach

Wybierz zawody, ktre chcesz ledzi:

Puchar wiata/M/LGP
CoC
FIS Cup
M Juniorw
Puchar wiata Pa/LGP Pa
CoC Pa
FIS Cup Pa
Krajowe
zaznacz wszystkowyczy wszystko




Wydarzenie Transmisja Live
Niedziela, 15.01
01:45 P Pa w Sapporo - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
03:00 P Pa w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
14:30 P w Wisa - kwalifikacje (HS 134) Wyniki na ywo
16:00 P w Wisa - pierwsza seria konkursowa (HS 134) Wyniki na ywo
Czwartek, 19.01
02:00 P Pa w Zao - odprawa techniczna (HS 106) -
08:00 P Pa w Zao - oficjalny trening (HS 106) Wyniki na ywo
09:30 P Pa w Zao - kwalifikacje (HS 106) Wyniki na ywo
12:00 PK w Sapporo - odprawa techniczna (HS 100) -
Pitek, 20.01
00:30 PK w Sapporo - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
01:30 PK w Sapporo - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
02:30 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
08:00 P Pa w Zao - seria prbna (HS 106) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Zao - pierwsza seria konkursowa (HS 106) Wyniki na ywo
11:00 P w Zakopane - odprawa techniczna (HS 134) -
16:00 P w Zakopane - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
18:00 P w Zakopane - kwalifikacje (HS 134) tvp1tvpsporteurosport Wyniki na ywo
Sobota, 21.01
00:30 PK w Sapporo - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
01:30 PK w Sapporo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
02:30 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) Wyniki na ywo
07:45 P Pa w Zao - kwalifikacje (HS 106) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Zao - pierwsza seria konkursowa (HS 106) Wyniki na ywo
14:45 P w Zakopane - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
16:00 P w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Niedziela, 22.01
01:00 PK w Sapporo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
02:00 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) Wyniki na ywo
Pitek, 27.01
09:30 P Pa w Rasnov - odprawa techniczna (HS 100) -
11:00 P Pa w Rasnov - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
11:00 P w Willingen - odprawa techniczna (HS 145) -
12:30 P Pa w Rasnov - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
15:30 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
18:00 P w Willingen - kwalifikacje (HS 145) eurosport Wyniki na ywo
Sobota, 28.01
10:30 P Pa w Rasnov - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
11:30 P Pa w Rasnov - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
15:00 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
16:05 P w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Niedziela, 29.01
11:30 P Pa w Rasnov - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
12:30 P Pa w Rasnov - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
14:00 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
15:05 P w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 03.02
10:00 P Pa w Hinzenbach - odprawa techniczna (HS 94) -
10:00 P w Oberstdorf - odprawa techniczna (HS 225) -
12:00 P Pa w Hinzenbach - oficjalny trening (HS 94) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Hinzenbach - kwalifikacje (HS 94) Wyniki na ywo
16:00 P w Oberstdorf - oficjalny trening (HS 225) Wyniki na ywo
18:00 P w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 225) eurosport Wyniki na ywo
Sobota, 04.02
12:00 P Pa w Hinzenbach - seria prbna (HS 94) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Hinzenbach - pierwsza seria konkursowa (HS 94) Wyniki na ywo
14:45 P w Oberstdorf - seria prbna (HS 225) Wyniki na ywo
16:00 P w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 225) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 05.02
12:00 P Pa w Hinzenbach - kwalifikacje (HS 94) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Hinzenbach - pierwsza seria konkursowa (HS 94) Wyniki na ywo
13:30 P w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 225) Wyniki na ywo
15:00 P w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 225) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Pitek, 10.02
02:00 P w Sapporo - odprawa techniczna (HS 134) -
06:30 P w Sapporo - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
08:30 P w Sapporo - kwalifikacje (HS 134) eurosport Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Ljubno - odprawa techniczna (HS 95) -
12:00 P Pa w Ljubno - oficjalny trening (HS 95) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Ljubno - kwalifikacje (HS 95) Wyniki na ywo
Sobota, 11.02
07:30 P w Sapporo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
08:30 P w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
11:45 P Pa w Ljubno - seria prbna (HS 95) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Ljubno - pierwsza seria konkursowa (HS 95) Wyniki na ywo
Niedziela, 12.02
01:00 P w Sapporo - kwalifikacje (HS 134) Wyniki na ywo
02:00 P w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1 Wyniki na ywo
11:45 P Pa w Ljubno - kwalifikacje (HS 95) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Ljubno - pierwsza seria konkursowa (HS 95) Wyniki na ywo
Wtorek, 14.02
01:30 P w Pjongczang - odprawa techniczna (HS 140) -
11:00 P w Pjongczang - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
13:00 P w Pjongczang - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
roda, 15.02
01:30 P Pa w Pjongczang - odprawa techniczna (HS 109) -
02:00 P Pa w Pjongczang - oficjalny trening (HS 109) Wyniki na ywo
04:00 P Pa w Pjongczang - kwalifikacje (HS 109) Wyniki na ywo
08:00 P Pa w Pjongczang - seria prbna (HS 109) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 109) Wyniki na ywo
11:00 P w Pjongczang - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
12:00 P w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1 Wyniki na ywo
Czwartek, 16.02
06:45 P Pa w Pjongczang - kwalifikacje (HS 109) Wyniki na ywo
07:45 P Pa w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 109) Wyniki na ywo
09:45 P w Pjongczang - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
10:45 P w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1 Wyniki na ywo
roda, 22.02
10:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
14:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 100) -
Czwartek, 23.02
11:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
13:00 M w Lahti - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
15:30 M w Lahti - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
Pitek, 24.02
12:00 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
13:30 M w Lahti - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
Sobota, 25.02
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 26.02
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
Poniedziaek, 27.02
10:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
17:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
Wtorek, 28.02
17:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
roda, 01.03
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
17:00 M w Lahti - kwalifikacje (HS 130) Wyniki na ywo
Czwartek, 02.03
16:30 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
17:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 03.03
10:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
17:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
Sobota, 04.03
15:15 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
16:15 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1 Wyniki na ywo
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Zakopane HS134
21.01.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Sobota, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska833
2.TANDE Daniel AndreNorwegia767
3.PREVC DomenSlowenia751
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska502
9.YA PiotrPolska337
20.KUBACKI DawidPolska180
26.HULA StefanPolska103
38.ZIOBRO JanPolska29
46.ZNISZCZO AleksanderPolska9
52.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WSEK PawePolska473
2.HUBER StefanAustria430
3.OSTERC AljazSlowenia386
4.BRESADOLA DavideWlochy365
5.HOFFMANN FelixNiemcy351
6.KASTELIK DominikPolska349
10.ZIOBRO JanPolska269
20.ZNISZCZO AleksanderPolska175
23.MITUS KrzysztofPolska155
25.BIELA StanisawPolska152
30.CZY BartoszPolska128
36.LEJA KrzysztofPolska102
42.STKAA AndrzejPolska84
44.PILCH TomaszPolska78
46.KUSEK BartomiejPolska76
48.JARZBEK DawidPolska75
53.KANTYKA PrzemysawPolska70
73.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42
82.RUTKOWSKI ukaszPolska34
108.BUKOWSKI ukaszPolska16
108.KUKUA ArturPolska16
157.HUTYRA PatrykPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl