Harmonogram Kibica
Informacje o najbliszych zawodach

Wybierz zawody, ktre chcesz ledzi:

Puchar wiata/M/LGP
CoC
FIS Cup
M Juniorw
Puchar wiata Pa/LGP Pa
CoC Pa
FIS Cup Pa
Krajowe
zaznacz wszystkowyczy wszystko
Wydarzenie Transmisja Live
Czwartek, 23.02
14:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 100) -
18:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 100) -
Pitek, 24.02
12:00 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
13:30 M w Lahti - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
15:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 100) -
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:00 PK w Iron Mountain - odprawa techniczna (HS 133) -
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) tvpsporteurosport Wyniki na ywo
20:00 PK w Iron Mountain - oficjalny trening (HS 133) Wyniki na ywo
Sobota, 25.02
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
18:00 PK w Iron Mountain - seria prbna (HS 133) Wyniki na ywo
19:00 M w Lahti - odprawa techniczna - mix (HS 100) -
20:00 PK w Iron Mountain - pierwsza seria konkursowa (HS 133) Wyniki na ywo
Niedziela, 26.02
15:30 M w Lahti - seria prbna - mix (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa - mix (HS 100) tvpsporteurosport Wyniki na ywo
18:00 PK w Iron Mountain - seria prbna (HS 133) Wyniki na ywo
20:00 PK w Iron Mountain - pierwsza seria konkursowa (HS 133) Wyniki na ywo
Poniedziaek, 27.02
16:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
Wtorek, 28.02
16:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
18:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
roda, 01.03
15:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
17:00 M w Lahti - kwalifikacje (HS 130) eurosporttvpsport Wyniki na ywo
18:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
Czwartek, 02.03
16:30 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
17:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1eurosporttvpsport Wyniki na ywo
Pitek, 03.03
16:30 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
18:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
Sobota, 04.03
08:00 PK w Rena - odprawa techniczna (HS 139) -
09:00 PK w Rena - oficjalny trening (HS 139) Wyniki na ywo
11:30 PK w Rena - seria prbna (HS 139) Wyniki na ywo
13:00 PK w Rena - pierwsza seria konkursowa (HS 139) Wyniki na ywo
15:15 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
16:15 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvpsporteurosporttvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 05.03
09:00 PK w Rena - seria prbna (HS 139) Wyniki na ywo
10:15 PK w Rena - pierwsza seria konkursowa (HS 139) Wyniki na ywo
Pitek, 10.03
10:00 P w Oslo - odprawa techniczna (HS 134) -
14:15 P w Oslo - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
17:00 P w Oslo - kwalifikacje (HS 134) Wyniki na ywo
20:00 PK w Zakopane - odprawa techniczna (HS 134) -
Sobota, 11.03
10:00 PK w Zakopane - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
12:30 PK w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 134) Wyniki na ywo
15:00 P w Oslo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
16:15 P w Oslo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 12.03
09:00 PK w Zakopane - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
09:30 P Pa w Oslo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
10:30 P Pa w Oslo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) Wyniki na ywo
10:30 PK w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 134) Wyniki na ywo
12:30 P w Oslo - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
14:15 P w Oslo - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1 Wyniki na ywo
Poniedziaek, 13.03
15:00 P w Lillehammer - oficjalny trening (HS 138) Wyniki na ywo
17:30 P w Lillehammer - kwalifikacje (HS 138) Wyniki na ywo
Wtorek, 14.03
16:00 P w Lillehammer - seria prbna (HS 138) Wyniki na ywo
17:00 P w Lillehammer - pierwsza seria konkursowa (HS 138) tvp1 Wyniki na ywo
roda, 15.03
15:00 P w Trondheim - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
17:30 P w Trondheim - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
Czwartek, 16.03
16:00 P w Trondheim - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
17:00 P w Trondheim - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 17.03
08:00 PK w Czajkowski - odprawa techniczna (HS 140) -
12:00 PK w Czajkowski - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
14:00 P w Vikersund - oficjalny trening (HS 225) Wyniki na ywo
16:30 P w Vikersund - kwalifikacje (HS 225) Wyniki na ywo
Sobota, 18.03
12:00 PK w Czajkowski - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
13:00 PK w Czajkowski - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
15:00 P w Vikersund - seria prbna (HS 225) Wyniki na ywo
16:00 P w Vikersund - pierwsza seria konkursowa (HS 225) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 19.03
08:00 PK w Czajkowski - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
09:00 PK w Czajkowski - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
13:00 P w Vikersund - seria prbna (HS 225) Wyniki na ywo
14:15 P w Vikersund - pierwsza seria konkursowa (HS 225) tvp1 Wyniki na ywo
roda, 22.03
19:00 P w Planica - odprawa techniczna (HS 225) -
Czwartek, 23.03
09:00 P w Planica - oficjalny trening (HS 225) Wyniki na ywo
11:00 P w Planica - kwalifikacje (HS 225) Wyniki na ywo
Pitek, 24.03
14:15 P w Planica - seria prbna (HS 225) Wyniki na ywo
15:15 P w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 225) tvp1 Wyniki na ywo
Sobota, 25.03
09:00 P w Planica - seria prbna (HS 225) Wyniki na ywo
10:00 P w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 225) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 26.03
09:00 P w Planica - seria prbna (HS 225) Wyniki na ywo
10:00 P w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 225) tvp1 Wyniki na ywo
Prosto z M w Lahti
Mistrzostwa
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Lahti HS100
(kobiety)
24.02.2017
godz. 16:30
Pitek, godz. 16:25
Pitek, godz. 16:20
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1280
2.KRAFT StefanAustria1220
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1119
4.PREVC DomenSlowenia899
5.KOT MaciejPolska883
11.YA PiotrPolska529
19.KUBACKI DawidPolska299
27.ZIOBRO JanPolska119
30.HULA StefanPolska110
59.ZNISZCZO AleksanderPolska9
62.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl