Druyny
Sylwetki Skoczki
Strona: 1 | 2 |
Chiara HOELZL
  • Data urodzenia:1997-07-18
  • Klub: SV Schwarzach-Salzburg
  • Miejsce urodzenia: Schwarzach
  • Miejsce zamieszkania: Goldegg
ZOBACZ SZCZEGӣY
Daniela IRASCHKO-STOLZ
  • Data urodzenia:1983-11-21
  • Klub: WSV Eisenerz-Steiermark
  • Miejsce urodzenia: Eisenerz
  • Miejsce zamieszkania: Innsbruck
ZOBACZ SZCZEGӣY
Eva PINKELNIG
  • Data urodzenia:1988-05-27
  • Klub: SK Kehlegg
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania:
ZOBACZ SZCZEGӣY
Claudia PURKER
  • Data urodzenia:1999-01-15
  • Klub: SC Bischofshofen-Salzburg
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania: Altenmarkt i.P.
ZOBACZ SZCZEGӣY
Elisabeth RAUDASCHL
  • Data urodzenia:1997-11-07
  • Klub: WSV Bad Ischl-NTS-Oberoesterreich
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania: St. Wolfgang
ZOBACZ SZCZEGӣY
Strona: 1 | 2 |
Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hinterzarten HS108
29.07.2017
godz. 20:30
Sobota, godz. 20:30
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska100
2.KOT MaciejPolska80
3.GEIGER KarlNiemcy60
4.TANDE Daniel AndreNorwegia50
5.HULA StefanPolska45
13.YA PiotrPolska20
29.WOLNY JakubPolska2
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kuopio HS127
12.08.2017
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WAGNER LukasNiemcy120
2.ZAJC TimiSlowenia118
3.TOLLINGER EliasAustria116
4.CECON FedericoWlochy102
5.LACKNER ThomasAustria95
11.KANTYKA PrzemysawPolska54
13.CZY BartoszPolska44
16.WSEK PawePolska32
23.BIELA StanisawPolska15
38.JUROSZEK KacperPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl