Druyny
Sylwetki Skoczki
Strona: 1 |
Oceane AVOCAT GROS
  • Data urodzenia:1997-04-23
  • Klub: Annemasse
  • Miejsce urodzenia: Scionzier
  • Miejsce zamieszkania: Scionzier
ZOBACZ SZCZEGӣY
Julia CLAIR
  • Data urodzenia:1994-03-20
  • Klub: Xonrupt
  • Miejsce urodzenia: Saint-Di-des-Vosges
  • Miejsce zamieszkania: Xonrupt Longemer
ZOBACZ SZCZEGӣY
Lea LEMARE
  • Data urodzenia:1996-06-21
  • Klub: Courchevel
  • Miejsce urodzenia: Albertville
  • Miejsce zamieszkania: Courchevel
ZOBACZ SZCZEGӣY
Coline MATTEL
  • Data urodzenia:1995-10-03
  • Klub: Contamines-Montjoie
  • Miejsce urodzenia: Les Contamines Montjoie
  • Miejsce zamieszkania: Sallanches
ZOBACZ SZCZEGӣY
Lucile MORAT
  • Data urodzenia:2001-06-15
  • Klub: Courchevel
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania:
ZOBACZ SZCZEGӣY
Strona: 1 |
Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hinterzarten HS108
29.07.2017
godz. 20:30
Sobota, godz. 20:30
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska100
2.KOT MaciejPolska80
3.GEIGER KarlNiemcy60
4.TANDE Daniel AndreNorwegia50
5.HULA StefanPolska45
13.YA PiotrPolska20
29.WOLNY JakubPolska2
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kuopio HS127
12.08.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WAGNER LukasNiemcy120
2.ZAJC TimiSlowenia118
3.TOLLINGER EliasAustria116
4.CECON FedericoWlochy102
5.LACKNER ThomasAustria95
11.KANTYKA PrzemysawPolska54
13.CZY BartoszPolska44
16.WSEK PawePolska32
23.BIELA StanisawPolska15
38.JUROSZEK KacperPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl