Skoki narciarskie w TV
Informacje o najbliszych transmisjach


Godzina Tytu Stacja
Wtorek, 26.12
13:10 Halo, tu Pjongczang!
13:20 MP w Wile - konkurs indywidualny
13:30 MP w Wile - konkurs indywidualny
Pitek, 29.12
16:00 TCS w Oberstdorfie - kwalifikacje
Sobota, 30.12
15:20 Halo, tu Pjongczang!
15:35 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
16:15 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Niedziela, 31.12
13:45 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
Poniedziaek, 01.01
13:20 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
13:45 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
roda, 03.01
13:45 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
Czwartek, 04.01
13:30 Halo, tu Pjongczang!
13:45 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
13:45 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
Pitek, 05.01
16:45 TCS w Bischofshofen - kwalifikacje
Sobota, 06.01
16:30 TCS w Bischofshofen - konkurs indywidualny
16:40 TCS w Bischofshofen - konkurs indywidualny
Pitek, 12.01
12:00 P w Tauplitz/Bad Mitterndorf - kwalifikacje
Sobota, 13.01
13:55 P w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
14:00 P w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
Niedziela, 14.01
13:45 Halo, tu Pjongczang!
14:00 P w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
14:15 P w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
Czwartek, 18.01
15:45 ML w Oberstdorfie - kwalifikacje
15:45 ML w Oberstdorfie - kwalifikacje
Pitek, 19.01
15:45 ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
15:45 ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Sobota, 20.01
15:45 ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
15:45 ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Niedziela, 21.01
15:45 ML w Oberstdorfie - konkurs druynowy
15:45 ML w Oberstdorfie - konkurs druynowy
Pitek, 26.01
15:35 P w Zakopanem - pierwsza seria treningowa
17:00 P w Zakopanem - druga seria treningowa
18:00 P w Zakopanem - kwalifikacje
18:00 P w Zakopanem - kwalifikacje
Sobota, 27.01
13:15 P w Zakopanem - seria prbna i konkurs druynowy
15:30 P w Zakopanem - konkurs druynowy
Niedziela, 28.01
13:15 P w Zakopanem - seria prbna i konkurs indywidualny
15:30 P w Zakopanem - konkurs indywidualny
Sobota, 03.02
15:45 P w Willingen - konkurs indywidualny
Niedziela, 04.02
10:05 P w Willingen - konkurs indywidualny
Czwartek, 08.02
13:15 ZIO w Pjongczangu - kwalifikacje na normalnej skoczni
Sobota, 10.02
13:15 ZIO w Pjongczangu - konkurs na normalnej skoczni
Pitek, 16.02
13:15 ZIO w Pjongczangu - kwalifikacje na duej skoczni
Sobota, 17.02
13:15 ZIO w Pjongczangu - konkurs na duej skoczni
Poniedziaek, 19.02
13:15 ZIO w Pjongczangu - konkurs druynowy
Sobota, 03.03
16:15 P w Lahti - konkurs druynowy
Niedziela, 04.03
15:15 P w Lahti - konkurs indywidualny
Sobota, 10.03
16:45 Raw Air w Oslo - konkurs druynowy
Niedziela, 11.03
14:15 Raw Air w Oslo - konkurs indywidualny
Wtorek, 13.03
16:45 Raw Air w Lillehammer - konkurs indywidualny
Czwartek, 15.03
16:45 Raw Air w Trondheim - konkurs indywidualny
Sobota, 17.03
16:00 Raw Air w Vikersund - konkurs druynowy
Niedziela, 18.03
16:15 Raw Air w Vikersund - konkurs indywidualny
Pitek, 23.03
14:45 P w Planicy - konkurs indywidualny
Sobota, 24.03
09:45 P w Planicy - konkurs druynowy
Niedziela, 25.03
09:45 P w Planicy - konkurs indywidualny
Prosto z P w Engelbergu
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Planica HS104
20.01.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl