Na ywo:
  • COC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    12:45 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Rankingi
Ranking FIS CRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESW:
sezon 2016/2017, period 6
sezon 2016/2017, period 5
sezon 2016/2017, period 4
sezon 2016/2017, period 3
sezon 2016/2017, period 2 (Letni CoC)
sezon 2016/2017, period 1 (Letni CoC)
sezon 2015/2016, period 7


Ranking FIS CRL Pucharu Kontynentalnego na dzie 2017-02-19
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1AIGNER ClemensAustria854
2JUSTIN RokSowenia846
3ZUPANCIC MiranSowenia841
4EISENBICHLER MarkusNiemcy804
5COLLOREDO SebastianWochy791
6DEZMAN NejcSowenia746
7GRANERUD Halvor EgnerNorwegia659
8HUBER DanielAustria643
8ZIOBRO JanPolska643
10BRESADOLA DavideWochy611
11TOLLINGER EliasAustria601
12HILDE TomNorwegia582
13ALTENBURGER FlorianAustria549
14AUNE JoakimNorwegia541
15HUBER StefanAustria511
16PASCHKE PiusNiemcy499
17INSAM AlexWochy467
18HVALA JakaSowenia433
19ZNISZCZO AleksanderPolska432
20BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia426
21BARTOL TilenSowenia417
22ASCHENWALD PhilippAustria407
23STEINER MaximilianAustria387
24PREVC CeneSowenia385
25VANCURA TomasCzechy384
26PAVLOVCIC BorSowenia383
27LANISEK AnzeSowenia372
28SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia370
29HAMANN MartinNiemcy357
30POLASEK ViktorCzechy354
31WANK AndreasNiemcy350
32MURAKA KlemensPolska345
33BOYD-CLOWES MackenzieKanada332
34SEMENIC AnzeSowenia286
35OSTERC AljazSowenia276
36FORFANG Johann AndreNorwegia275
37JOHANSSON RobertNorwegia267
38PREVC DomenSowenia266
38HOFER ThomasAustria266
40PUNGERTAR MatjazSowenia259
41POGRAJC AndrazSowenia245
42GEIGER KarlNiemcy236
43HOFFMANN FelixNiemcy228
44KUSEK BartomiejPolska216
45PREVC PeterSowenia200
46HLAVA LukasCzechy198
47AALTO AnttiFinlandia195
48IWASA YukenJaponia187
48PRISLIC ErnestSowenia187
50REISENAUER JanniAustria180
51KRAUS MarinusNiemcy174
52JANDA JakubCzechy172
53WOHLGENANNT UlrichAustria169
54ASIKAINEN LauriFinlandia168
55SCHIFFNER MarkusAustria167
56SCHMID ConstantinNiemcy164
57AMMANN SimonSzwajcaria162
58BJERKEENGEN FredrikNorwegia155
59PEIER KillianSzwajcaria149
60KRANJEC RobertSowenia140
60TEPES JurijSowenia140
60MATURA JanCzechy140
63HAHN JulianNiemcy133
64LEYHE StephanNiemcy130
65MITUS KrzysztofPolska127
66MAEAETTAE JarkkoFinlandia124
67WOLNY JakubPolska123
68KRAFT StefanAustria120
69RIIBER Jarl MagnusNorwegia116
70TARMAN RokSowenia115
70RHOADS WilliamUSA115
72FUCHS TimNiemcy103
73SIEGEL DavidNiemcy100
74TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja96
74KOZISEK CestmirCzechy96
76BIEGUN KrzysztofPolska93
76HAUKEDAL RichardNorwegia93
78NAKAMURA NaokiJaponia90
79GLASDER MichaelUSA86
79NOUSIAINEN EetuFinlandia86
81LINDVIK MariusNorwegia84
82BICKNER KevinUSA83
83SCHULER AndreasSzwajcaria78
84ALAMOMMO AndreasFinlandia76
85STURSA VojtechCzechy72
85SAKALA FilipCzechy72
87BIRCHLER TobiasSzwajcaria70
87LEITNER ClemensAustria70
89ROMASZOW AleksiejRosja69
90KOFLER AndreasAustria66
91ZAJC TimiSowenia64
92USACZEW JegorRosja61
93LARINTO VilleFinlandia60
94BUSKUM Andreas GranerudNorwegia59
94KANTYKA PrzemysawPolska59
94KORHONEN JanneFinlandia59
94WINTER PaulNiemcy59
98FETTNER ManuelAustria58
99BRADATSCH SebastianNiemcy57
100KARLEN GabrielSzwajcaria56
101NAGLIC TomazSowenia53
102DESCHWANDEN GregorSzwajcaria52
103QUECK DannyNiemcy50
104IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja49
104HAUER JoachimNorwegia49
106BIELA StanisawPolska48
107ROCH DUPLAND ThomasFrancja47
108ITO MasamitsuJaponia44
109JELAR ZigaSowenia43
110KOBAYASHI JunshiroJaponia42
111SUMSTAD AreNorwegia40
111AIGRO ArttiEstonia40
113HAZETDINOW IlmirRosja37
114MAKSIMOCZKIN MichaiRosja36
114DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja36
116ITO KenshiroJaponia35
117SEIDL FabianNiemcy34
118APAROW MaratKazachstan33
118CECON FedericoWochy33
120KARPIENKO NikoajKazachstan31
121CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja30
122SATO YukiyaJaponia29
123STKAA AndrzejPolska28
123BAER MoritzNiemcy28
125KALINICZENKO WitalijUkraina27
126KORNIOW DenisRosja26
127BAENOW AleksandrRosja25
127DEMIR AyberkTurcja25
129BRASME PaulFrancja24
129MATTOON NicholasUSA24
131GREIDERER SimonAustria23
131EGLOFF LucaSzwajcaria23
133WSEK PawePolska22
133SYKCZIN Nikita Rosja22
133VAENSKAE EliasFinlandia22
136KLIMOW JewgienijRosja21
137WASILJEW DmitrijRosja20
137DELLASEGA RobertoWochy20
137CZY BartoszPolska20
140KOROLEW AleksiejKazachstan19
140BEDIR Muhammed AliTurcja19
142KYTOESAHO NikoFinlandia18
143SCHUBERT JohannesNiemcy17
144BOGATAJ TineSowenia16
145MAURER JoshuaKanada14
145MALTSEV KevinEstonia14
145HEIKKINEN KalleFinlandia14
148SUZUKI ShoJaponia13
149LARSON CaseyUSA12
150OEDEGAARD JesperNorwegia10
150KIM Hyun-KiKorea10
152LACKNER ThomasAustria9
152SZYSZKIN WadimRosja9
152UTIEW ArtemRosja9
155ROEE EspenNorwegia8
155KARTA SametTurcja8
155SANDELL Jonas-SlothNorwegia8
155KUS JanSowenia8
155KASTELIK DominikPolska8
155HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8
155MAYLAENDER DominikNiemcy8
162GUNGEN MunirTurcja7
163VALTA Ossi-PekkaFinlandia6
163TAEHKAEVUORI FransFinlandia6
163LISSO Justin Niemcy6
163BOJARINCEW WadysawRosja6
167MUMINOW SabiranKazachstan5
168WEIGEL CedrikNiemcy4
169SATO KeiichiJaponia3
169BROWN AJUSA3
171MODIC Andraz Sowenia2
171SELL AdrianNiemcy2
173KUKUA ArturPolska1
173LEJA KrzysztofPolska1
173TKACZENKO SiergiejKazachstan1
173HOLIK FrantisekCzechy1


Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Lahti HS100
24.02.2017
godz. 16:30
Pitek, godz. 16:25
Pitek, godz. 16:15
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1280
2.KRAFT StefanAustria1220
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1119
4.PREVC DomenSlowenia899
5.KOT MaciejPolska883
11.YA PiotrPolska529
19.KUBACKI DawidPolska299
27.ZIOBRO JanPolska119
30.HULA StefanPolska110
59.ZNISZCZO AleksanderPolska9
62.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl