Rankingi
Ranking FIS CRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESW:
sezon 2017/2018, period 2 (Letni CoC)
sezon 2017/2018, period 1 (Letni CoC)
sezon 2016/2017, period 7
sezon 2016/2017, period 6
sezon 2016/2017, period 5
sezon 2016/2017, period 4
sezon 2016/2017, period 3


Ranking FIS CRL Pucharu Kontynentalnego na dzie 2017-09-22
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1ZUPANCIC MiranSowenia1260
2AIGNER ClemensAustria1216
3HUBER DanielAustria1079
4MURAKA KlemensPolska1009
5DEZMAN NejcSowenia945
6PAVLOVCIC BorSowenia803
7PASCHKE PiusNiemcy734
8STEINER MaximilianAustria718
9HUBER StefanAustria702
10ALTENBURGER FlorianAustria689
11SCHMID ConstantinNiemcy673
12AUNE JoakimNorwegia668
13BARTOL TilenSowenia647
14HVALA JakaSowenia547
15TOLLINGER EliasAustria521
16HOFFMANN FelixNiemcy515
17COLLOREDO SebastianWochy478
18PREVC CeneSowenia454
19SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia443
20GRANERUD Halvor EgnerNorwegia430
21JUSTIN RokSowenia418
22ASCHENWALD PhilippAustria405
23ZNISZCZO AleksanderPolska390
24TARMAN RokSowenia388
25LANISEK AnzeSowenia360
26WANK AndreasNiemcy350
27ZAJC TimiSowenia320
28LACKNER ThomasAustria304
29WOLNY JakubPolska285
30INSAM AlexWochy276
31FORFANG Johann AndreNorwegia275
32BRESADOLA DavideWochy268
33HAMANN MartinNiemcy263
34POLASEK ViktorCzechy256
35ZIOBRO JanPolska240
36VANCURA TomasCzechy238
37OSTERC AljazSowenia225
38MATURA JanCzechy218
38KOZISEK CestmirCzechy218
40AALTO AnttiFinlandia215
41SEMENIC AnzeSowenia214
42JELAR ZigaSowenia211
43SCHULER AndreasSzwajcaria210
44HAHN JulianNiemcy202
45TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja194
46POGRAJC AndrazSowenia192
47HILDE TomNorwegia183
48PUNGERTAR MatjazSowenia181
49KRAFT StefanAustria180
50HAUER JoachimNorwegia162
51BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia161
52WOHLGENANNT UlrichAustria153
53ASIKAINEN LauriFinlandia141
54AMMANN SimonSzwajcaria140
55SAKALA FilipCzechy129
56BJERKEENGEN FredrikNorwegia128
56FUCHS TimNiemcy128
58KUSEK BartomiejPolska124
59WAGNER LukasNiemcy123
60FREITAG RichardNiemcy122
61JANDA JakubCzechy118
62HAUKEDAL RichardNorwegia112
63DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja110
64WSEK PawePolska109
65BOYD-CLOWES MackenzieKanada104
66IWASA YukenJaponia103
67PEIER KillianSzwajcaria99
68PREVC DomenSowenia94
69HOFER ThomasAustria93
70BAER MoritzNiemcy92
70BIEGUN KrzysztofPolska92
72HLAVA LukasCzechy86
73EGLOFF LucaSzwajcaria85
73GLASDER MichaelUSA85
73LINDVIK MariusNorwegia85
76SCHUBERT JohannesNiemcy82
76KARLEN GabrielSzwajcaria82
78BICKNER KevinUSA74
78REISENAUER JanniAustria74
80KORHONEN JanneFinlandia72
80NOUSIAINEN EetuFinlandia72
82FETTNER ManuelAustria66
82HAZETDINOW IlmirRosja66
84MARKENG Thomas AasenNorwegia64
85USACZEW JegorRosja61
85NAKAMURA NaokiJaponia61
87ALAMOMMO AndreasFinlandia60
87LARINTO VilleFinlandia60
89BUSKUM Andreas GranerudNorwegia59
90IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja58
91BRADATSCH SebastianNiemcy55
92KORNIOW DenisRosja54
93ROTH LucaNiemcy53
94DESCHWANDEN GregorSzwajcaria52
95PREVC PeterSowenia50
95SEIDL FabianNiemcy50
97ROCH DUPLAND ThomasFrancja47
98BAENOW AleksandrRosja44
99KRAUS MarinusNiemcy43
99NAGLIC TomazSowenia43
101KOFLER AndreasAustria42
101BIELA StanisawPolska42
101POPPINGER ManuelAustria42
101KOBAYASHI JunshiroJaponia42
105CHOI SeouKorea41
106AIGRO ArttiEstonia40
107NOMME MarttiEstonia38
108MAKSIMOCZKIN MichaiRosja37
109RHOADS WilliamUSA36
110ITO KenshiroJaponia35
111SCHWANN MikaAustria34
112CZY BartoszPolska32
112BRASME PaulFrancja32
112KANTYKA PrzemysawPolska32
115WESTERHEIM Oscar PNorwegia31
115RINGEN SondreNorwegia31
115CECON FedericoWochy31
115KARPIENKO NikoajKazachstan31
119ROMBACH SebastianNiemcy30
119CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja30
119WASILJEW DmitrijRosja30
119LISSO Justin Niemcy30
123SATO YukiyaJaponia29
124LEAROYD JonathanFrancja27
125DEMIR AyberkTurcja25
126SCHLIERENZAUER GregorAustria24
126MATTOON NicholasUSA24
128BIRCHLER TobiasSzwajcaria23
129VAENSKAE EliasFinlandia22
129SYKCZIN Nikita Rosja22
131MYHREN Mats BjerkeNorwegia20
131DELLASEGA RobertoWochy20
131BOJARINCEW WadysawRosja20
134KOROLEW AleksiejKazachstan19
134BEDIR Muhammed AliTurcja19
134STURSA VojtechCzechy19
134KALINICZENKO WitalijUkraina19
138ITO MasamitsuJaponia18
139STKAA AndrzejPolska16
139BOGATAJ TineSowenia16
141MALTSEV KevinEstonia15
141ROMASZOW AleksiejRosja15
143HEIKKINEN KalleFinlandia14
143HAYBOECK MichaelAustria14
145SUZUKI ShoJaponia13
145PEDERSEN RobinNorwegia13
147SARDYKO AleksanderRosja11
148LARSON CaseyUSA10
148KIM Hyun-KiKorea10
150SANDELL Jonas-SlothNorwegia9
150UTIEW ArtemRosja9
152KASTELIK DominikPolska8
152HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8
152KYTOESAHO NikoFinlandia8
152KARTA SametTurcja8
156MITUS KrzysztofPolska7
156GUNGEN Muhammed MunirTurcja7
156TAEHKAEVUORI FransFinlandia7
159NAZAROW MichaiRosja6
159BROWN AJUSA6
159YAMADA YuyaJaponia6
162MAURER JoshuaKanada5
163WINTER PaulNiemcy3
164WEIGEL CedrikNiemcy2
165TKACZENKO SiergiejKazachstan1
165APAROW MaratKazachstan1
165SZYSZKIN WadimRosja1


Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Notodden HS100
15.12.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska280
2.STRAUB RamonaNiemcy262
3.SEYFARTH JulianeNiemcy200
4.JAKOWLEWA LidijaRosja182
5.SZPINIEWA AnnaRosja154
19.TWARDOSZ AnnaPolska52
22.RAJDA KingaPolska34
33.SZWAB JoannaPolska20
45.PAASZ MagdalenaPolska5
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Whistler HS106
07.12.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia382
2.KRIZNAR NikaSlowenia380
3.KARPIEL KamilaPolska237
4.GOERLICH LuisaNiemcy206
5.LEMARE LeaFrancja180
6.TWARDOSZ AnnaPolska141
7.RAJDA KingaPolska135
15.PAASZ MagdalenaPolska90
23.CIELAR PaulinaPolska61
29.HARSCHE KatarzynaPolska48
55.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Czy Dawid Kubacki wygra klasyfikacjgeneraln LGP 2017?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Gosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl