Rankingi
Ranking FIS WRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESW:
sezon 2016/2017, period 7
sezon 2016/2017, period 6
sezon 2016/2017, period 5
sezon 2016/2017, period 4
sezon 2016/2017, period 3
sezon 2016/2017, period 2 (LGP)
sezon 2016/2017, period 1 (LGP)


Ranking FIS WRL Pucharu wiata na dzie 2017-04-27
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1KRAFT StefanAustria1969
2STOCH KamilPolska1839
3KOT MaciejPolska1565
4WELLINGER AndreasNiemcy1512
5TANDE Daniel AndreNorwegia1309
6HAYBOECK MichaelAustria1031
7PREVC PeterSowenia981
8PREVC DomenSowenia963
9EISENBICHLER MarkusNiemcy872
10FETTNER ManuelAustria726
11YA PiotrPolska689
12STJERNEN AndreasNorwegia623
13GEIGER KarlNiemcy622
14FREITAG RichardNiemcy592
15KUBACKI DawidPolska531
16FANNEMEL AndersNorwegia473
17JOHANSSON RobertNorwegia433
17DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja433
19KLIMOW JewgienijRosja426
19KASAI NoriakiJaponia426
21TAKEUCHI TakuJaponia410
22TEPES JurijSowenia399
23ITO DaikiJaponia396
24KOFLER AndreasAustria386
25LEYHE StephanNiemcy383
26FREUND SeverinNiemcy355
27KRANJEC RobertSowenia259
28KOUDELKA RomanCzechy253
29SEMENIC AnzeSowenia245
29FORFANG Johann AndreNorwegia245
31VANCURA TomasCzechy229
32AMMANN SimonSzwajcaria216
33WANK AndreasNiemcy209
34HULA StefanPolska208
35AIGNER ClemensAustria191
36STURSA VojtechCzechy184
37SCHIFFNER MarkusAustria175
38KOBAYASHI RyoyuJaponia165
39ZIOBRO JanPolska163
40HAUER JoachimNorwegia160
41KORNIOW DenisRosja158
42DAMJAN JernejSowenia152
43GRANERUD Halvor EgnerNorwegia147
44BICKNER KevinUSA137
44HVALA JakaSowenia137
46LANISEK AnzeSowenia130
47BOYD-CLOWES MackenzieKanada126
48JANDA JakubCzechy116
49HLAVA LukasCzechy114
50SCHLIERENZAUER GregorAustria94
51DESCHWANDEN GregorSzwajcaria92
52SIEGEL DavidNiemcy90
53MAEAETTAE JarkkoFinlandia88
54KOBAYASHI JunshiroJaponia85
55PEIER KillianSzwajcaria83
56SAKUYAMA KentoJaponia82
57MURAKA KlemensPolska81
58DEZMAN NejcSowenia79
59ASCHENWALD PhilippAustria71
60PREVC CeneSowenia67
61POLASEK ViktorCzechy50
62HILDE TomNorwegia42
63WOLNY JakubPolska39
64COLLOREDO SebastianWochy37
65TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja28
66HARADA YumuJaponia27
66BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia27
68ALTENBURGER FlorianAustria24
68AHONEN JanneFinlandia24
70AUNE JoakimNorwegia23
71INSAM AlexWochy22
72LARINTO VilleFinlandia20
73STKAA AndrzejPolska18
74ROMASZOW AleksiejRosja17
75HUBER StefanAustria15
75WASILJEW DmitrijRosja15
77KOZISEK CestmirCzechy14
77BRESADOLA DavideWochy14
77LAMY CHAPPUIS RonanFrancja14
80MATURA JanCzechy13
81POPPINGER ManuelAustria12
82SZYSZKIN WadimRosja10
83ZNISZCZO AleksanderPolska9
84HAMANN MartinNiemcy8
84PRISLIC ErnestSowenia8
86RHOADS WilliamUSA7
87ITO KenshiroJaponia4
87SJOEEN PhillipNorwegia4
89PAVLOVCIC BorSowenia3
89GLASDER MichaelUSA3
91PASCHKE PiusNiemcy2
91EGLOFF LucaSzwajcaria2
91TOLLINGER EliasAustria2
91NURMSALU KaarelEstonia2
95KARLEN GabrielSzwajcaria1
95IWASA YukenJaponia1
95HUBER DanielAustria1


Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Villach HS98
15.07.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WSEK PawePolska542
2.IWASA YukenJaponia529
3.OSTERC AljazSlowenia472
4.HUBER StefanAustria430
5.BRESADOLA DavideWlochy365
7.KASTELIK DominikPolska349
11.ZIOBRO JanPolska269
26.ZNISZCZO AleksanderPolska175
29.MITUS KrzysztofPolska155
31.BIELA StanisawPolska152
35.CZY BartoszPolska128
47.LEJA KrzysztofPolska102
53.STKAA AndrzejPolska84
55.PILCH TomaszPolska78
57.KUSEK BartomiejPolska76
59.JARZBEK DawidPolska75
62.KANTYKA PrzemysawPolska70
87.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42
103.RUTKOWSKI ukaszPolska34
133.BUKOWSKI ukaszPolska16
133.KUKUA ArturPolska16
186.HUTYRA PatrykPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
19.08.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Villach HS98
15.07.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl