Na żywo:
  • COC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    12:45 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Czwartek, 10 lutego 2011, 22:18

Składy drużyn na zawody w lotach narciarskich w Vikersund

Skocznia w Vikersund
Skocznia w Vikersund
fot. vikersund.no

Już w najbliższy weekend na przebudowanej skoczni w Vikersund odbęd± się kolejne zawody w lotach narciarskich. Organizatorzy licz±, że padnie nowy rekord w długo¶ci lotu.

AUSTRIA:
Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer, Martin Koch, Stefan Thurnbichler, Michael Hayboeck

CZECHY:
Roman Koudelka, Jakub Janda, Borek Sedlák, Lukáą Hlava, Jan Matura

FINLANDIA:
Janne Ahonen, Janne Happonen, Matti Hautamäki, Olli Muotka

NIEMCY:
Michael Neumayer, Felix Schoft, Julian Musiol, Andreas Wank, Maximilian Mechler

NORWEGIA:
Anders Jacobsen, Bjørn Einar Romøren, Tom Hilde, Ole Marius Ingvaldsen, Johan Remen, Vegard Sklett
GRUPA NARODOWA:
Andreas Stjernen, Kim Rene Elverum Sorsell, Kenneth Gangnes, Vegard Swensen, Atle Pedersen Rønsen , Rune Velta

POLSKA:
Adam Małysz, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Marcin Bachleda, Maciej Kot

SŁOWENIA:
Tomaľ Naglič, Jernej Damjan, Jurij Tepeą, Robert Kranjec

Anna Szczepankiewicz&Sebastian Kaniewski, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (18292) ilo¶ć komentarzy: (54)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Lahti HS100
24.02.2017
godz. 16:30
Pi±tek, godz. 16:25
Pi±tek, godz. 16:15
Aktualna klasyfikacja Pucharu ¦wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1280
2.KRAFT StefanAustria1220
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1119
4.PREVC DomenSlowenia899
5.KOT MaciejPolska883
11.ŻYŁA PiotrPolska529
19.KUBACKI DawidPolska299
27.ZIOBRO JanPolska119
30.HULA StefanPolska110
59.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska9
62.MURAŃKA KlemensPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl