Sobota, 07 stycznia 2017, 13:00

PK w Titisee-Neustadt: Seria próbna dla Forfanga

Johann Andre Forfang
Johann Andre Forfang
fot. Sarah Braunias

Johann Andre Forfang okazał się najlepszy w serii próbnej przed sobotnim konkursem Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Titisee-Neustadt (HS142). Reprezentant Norwegii uzyskał odległość 142,5 m. Początek zawodów o godzinie 13:30.

Johann Andre Forfang dzięki próbie na odległość 142,5 m wyprzedził Niemca Andreasa Wanka (140 m), swojego rodaka - Sigurda Nymoena Soeberga (140 m) i Włocha Davide Bresadolę (138 m).

Piąty był Clemens Aigner (138 m), szósty Sebastian Colloredo (137,5 m), a siódmy Miran Zupancic (138 m). W czołowej dziesiątce uplasowali się również Aljaz Osterc (135,5 m), Daniel Huber (134 m) i Tilen Bartol (136 m).

Jakub Wolny po skoku na odległość 136 m zajął jedenaste miejsce. Piętnasty był Aleksander Zniszczoł (127,5 m), osiemnasty Klemens Murańka (127 m), czterdziesty Bartłomiej Kłusek (124,5 m), a czterdziesty piąty - Krzysztof Biegun (122 m).

Początek konkursu o godzinie 13:30.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Titisee-Neustadt (HS142); 07.01.2017
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 59 FORFANG, Johann Andre NOR 142.5 86.3
2 49 WANK, Andreas GER 140.0 80.5
3 63 SOEBERG, Sigurd Nymoen NOR 140.0 80.0
4 60 BRESADOLA, Davide ITA 138.0 79.3
5 56 AIGNER, Clemens AUT 138.0 76.7
6 68 COLLOREDO, Sebastian ITA 137.5 76.0
7 62 ZUPANCIC, Miran SLO 138.0 74.4
8 64 OSTERC, Aljaz SLO 135.5 74.2
9 69 HUBER, Daniel AUT 134.0 73.3
10 52 BARTOL, Tilen SLO 136.0 72.1
11 48 WOLNY, Jakub POL 136.0 71.0
12 51 HAUER, Joachim NOR 131.5 68.0
13 45 INSAM, Alex ITA 132.5 67.5
14 55 DEZMAN, Nejc SLO 134.0 67.0
15 14 ZNISZCZOL, Aleksander POL 127.5 66.9
15 18 GLASDER, Michael USA 127.0 66.9
17 29 LARINTO, Ville FIN 129.0 66.4
18 11 MURANKA, Klemens POL 127.0 65.2
19 26 KARLEN, Gabriel SUI 130.0 65.0
20 67 AUNE, Joakim NOR 131.5 63.8
21 57 HOFFMANN, Felix GER 130.5 63.7
22 61 PAVLOVCIC, Bor SLO 131.0 63.2
23 50 KRAUS, Marinus GER 130.0 62.9
24 66 HUBER, Stefan AUT 130.0 60.7
25 19 LEAROYD, Jonathan FRA 126.0 60.1
26 46 HAUKEDAL, Richard NOR 130.0 59.7
27 65 PASCHKE, Pius GER 128.5 59.3
28 53 BUSKUM, Andreas Granerud NOR 129.0 59.0
29 1 HAMMANN, Petrick GER 124.5 57.7
30 44 KOZISEK, Cestmir CZE 127.0 56.9
31 43 POLASEK, Viktor CZE 128.0 56.8
32 40 EGLOFF, Luca SUI 128.5 55.4
33 5 WEIGEL, Cedrik GER 123.0 55.1
34 36 MAKSIMOCHKIN, Mikhail RUS 125.5 54.9
35 32 KORHONEN, Janne FIN 125.0 54.1
35 10 LACKNER, Thomas AUT 122.5 54.1
37 4 LISSO, Justin GER 124.0 53.9
38 38 HAMANN, Martin GER 126.0 53.5
39 2 HAHN, Julian GER 123.0 52.8
40 37 KLUSEK, Bartlomiej POL 124.5 51.3
41 15 SAKALA, Filip CZE 118.0 50.5
42 30 HAZETDINOV, Ilmir RUS 120.0 49.8
43 22 MAURER, Joshua CAN 124.5 49.7
44 27 SCHWANN, Mika AUT 121.5 49.4
45 58 BIEGUN, Krzysztof POL 122.0 48.1
46 6 BRADATSCH, Sebastian GER 120.0 47.9
47 13 WINTER, Paul GER 116.0 47.1
48 39 BRASME, Paul FRA 123.5 46.9
49 17 NOMME, Martti EST 117.0 46.0
50 42 BOGATAJ, Tine SLO 123.0 45.6
51 41 HAUSWIRTH, Sandro SUI 123.0 45.4
51 35 IPCIOGLU, Fatih Arda TUR 120.5 45.4
53 47 BJOERENG, Joacim Oedegaard NOR 119.5 45.3
54 28 DIESS, Martin AUT 118.0 44.8
55 33 BOYARINTSEV, Vladislav RUS 120.0 44.5
56 25 WIENERROITHER, Julian AUT 118.5 44.3
57 54 ASIKAINEN, Lauri FIN 121.5 44.0
58 3 FUCHS, Tim GER 118.5 43.1
58 16 LARSON, Casey USA 114.0 43.1
60 8 BROWN, A J USA 117.0 42.1
61 31 ROCH DUPLAND, Thomas FRA 117.5 40.5
62 34 SCHUBERT, Johannes GER 117.5 40.0
63 23 CINTIMAR, Muhammet Irfan TUR 119.5 39.8
64 21 LASOTA, Damian CZE 116.0 34.0
65 24 HOLIK, Frantisek CZE 113.0 29.4
66 7 MALTSEV, Kevin EST 107.5 23.7
66 9 KARPENKO, Nikolay KAZ 107.0 23.7
68 20 BEDIR, Muhammed Ali TUR 106.0 20.5
69 12 SOKOLENKO, Konstantin KAZ 98.0 13.5
Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2754) ilość komentarzy: (24)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Kuopio HS127
12.08.2017
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WAGNER LukasNiemcy120
2.ZAJC TimiSlowenia118
3.TOLLINGER EliasAustria116
4.CECON FedericoWlochy102
5.LACKNER ThomasAustria95
11.KANTYKA PrzemysławPolska54
13.CZYŻ BartoszPolska44
16.WĄSEK PawełPolska32
23.BIELA StanisławPolska15
38.JUROSZEK KacperPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl