Niedziela, 08 stycznia 2017, 12:48

PK w Titisee-Neustadt: Osterc górą w serii próbnej

Aljaz Osterc
Aljaz Osterc
fot. Katarzyna Służewska

Aljaz Osterc okazał się najlepszy w serii próbnej przed niedzielnym konkursem Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Titisee-Neustadt (HS142). Reprezentant Słowenii oddał skok na odległość 138,5 m. Początek zawodów o godzinie 13:30.

Seria próbna została zdominowana przez reprezentantów Słowenii. Aljaz Osterc dzięki próbie na odległość 138,5 m wyprzedził Mirana Zupancica (135,5 m) i Bora Pavlovcica (136 m). Czwarty był triumfator z soboty, Johann Andre Forfang (133 m), piąty - jego rodak - Sigurd Nymoen Soeberg (137 m), a szósty - Austriak Clemens Aigner (136,5 m).

W czołowej dziesiątce uplasowali się również Nejc Dezman (132,5 m), Michael Glasder (129 m), Davide Bresadola (135 m) i Tilen Bartol (131 m).

Jedenaste miejsce zajął Klemens Murańka (132,5 m). Szesnasty był Aleksander Zniszczoł (125 m), dwudziesty Jakub Wolny (126,5 m), czterdziesty drugi Krzysztof Biegun (118,5 m), a pięćdziesiąty czwarty - Bartłomiej Kłusek (108 m).

Początek konkursu o godzinie 13:30.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Titisee-Neustadt (HS142); 08.01.2017
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 63 OSTERC, Aljaz SLO 138.5 74.6
2 59 ZUPANCIC, Miran SLO 135.5 72.7
3 62 PAVLOVCIC, Bor SLO 136.0 72.2
4 66 FORFANG, Johann Andre NOR 133.0 71.4
5 60 SOEBERG, Sigurd Nymoen NOR 137.0 70.6
6 54 AIGNER, Clemens AUT 136.5 70.2
7 58 DEZMAN, Nejc SLO 132.5 67.5
7 37 GLASDER, Michael USA 129.0 67.5
9 61 BRESADOLA, Davide ITA 135.0 67.3
10 55 BARTOL, Tilen SLO 131.0 65.5
11 51 MURANKA, Klemens POL 132.5 63.9
12 68 COLLOREDO, Sebastian ITA 127.5 63.7
13 57 WANK, Andreas GER 129.5 63.5
14 49 HAUER, Joachim NOR 129.0 61.0
15 36 KARLEN, Gabriel SUI 125.0 60.9
16 39 ZNISZCZOL, Aleksander POL 125.0 60.1
17 69 HUBER, Daniel AUT 125.5 58.5
18 42 INSAM, Alex ITA 122.0 57.3
19 53 HOFFMANN, Felix GER 128.5 56.6
20 48 WOLNY, Jakub POL 126.5 56.3
21 65 HUBER, Stefan AUT 124.5 55.3
22 38 BOGATAJ, Tine SLO 125.5 55.2
23 67 AUNE, Joakim NOR 123.5 53.9
24 24 LACKNER, Thomas AUT 122.0 53.7
25 5 WINTER, Paul GER 121.5 53.6
26 40 SAKALA, Filip CZE 120.5 53.5
27 47 POLASEK, Viktor CZE 119.0 52.2
28 3 FUCHS, Tim GER 121.5 51.6
29 64 PASCHKE, Pius GER 123.5 49.8
30 28 MAKSIMOCHKIN, Mikhail RUS 120.0 49.6
31 4 WEIGEL, Cedrik GER 118.5 49.1
32 25 SCHUBERT, Johannes GER 116.0 49.0
33 45 LARINTO, Ville FIN 119.5 48.3
34 13 HOLIK, Frantisek CZE 120.5 48.1
35 32 HAMANN, Martin GER 120.0 48.0
36 33 BRASME, Paul FRA 117.0 44.8
37 34 EGLOFF, Luca SUI 116.5 44.6
38 1 HAMMANN, Petrick GER 116.0 43.6
39 41 BJOERENG, Joacim Oedegaard NOR 117.5 43.5
40 52 ASIKAINEN, Lauri FIN 120.5 43.1
41 27 IPCIOGLU, Fatih Arda TUR 116.0 42.5
42 20 HAZETDINOV, Ilmir RUS 118.0 41.8
42 56 BIEGUN, Krzysztof POL 118.5 41.8
44 44 KOZISEK, Cestmir CZE 115.0 41.7
45 22 BRADATSCH, Sebastian GER 116.0 41.6
46 46 KRAUS, Marinus GER 112.5 41.4
46 11 SCHWANN, Mika AUT 116.0 41.4
48 21 KORHONEN, Janne FIN 115.5 41.0
49 18 WIENERROITHER, Julian AUT 114.5 39.7
50 50 BUSKUM, Andreas Granerud NOR 117.0 36.7
51 15 LEAROYD, Jonathan FRA 117.0 36.1
52 35 HAUSWIRTH, Sandro SUI 114.0 35.9
53 14 MAURER, Joshua CAN 115.0 35.4
54 29 KLUSEK, Bartlomiej POL 108.0 35.2
55 2 HAHN, Julian GER 112.5 33.7
56 16 NOMME, Martti EST 115.0 32.8
57 9 DIESS, Martin AUT 110.5 31.5
58 17 CINTIMAR, Muhammet Irfan TUR 113.0 30.1
59 26 BOYARINTSEV, Vladislav RUS 107.0 30.0
60 23 BROWN, A J USA 108.5 28.4
61 31 LARSON, Casey USA 107.0 28.1
62 19 ROCH DUPLAND, Thomas FRA 110.0 27.9
63 43 HAUKEDAL, Richard NOR 105.0 24.8
64 10 SOKOLENKO, Konstantin KAZ 104.5 23.6
65 7 LASOTA, Damian CZE 105.5 21.8
66 30 LISSO, Justin GER 101.5 20.8
67 6 KARPENKO, Nikolay KAZ 101.0 15.6
68 8 BEDIR, Muhammed Ali TUR 101.0 10.2
69 12 MALTSEV, Kevin EST 94.5 3.4
Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4458) ilość komentarzy: (39)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
18.11.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:35
Sobota, godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska500
2.LANISEK AnzeSlowenia353
3.KOBAYASHI JunshiroJaponia332
4.KOT MaciejPolska270
5.KLIMOW JewgienijRosja232
8.ŻYŁA PiotrPolska200
10.HULA StefanPolska175
26.STOCH KamilPolska85
28.MURAŃKA KlemensPolska75
36.WOLNY JakubPolska50
51.ZIOBRO JanPolska31
67.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska12
78.MIĘTUS KrzysztofPolska5
81.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
15.12.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska280
2.STRAUB RamonaNiemcy262
3.SEYFARTH JulianeNiemcy200
4.JAKOWLEWA LidijaRosja182
5.SZPINIEWA AnnaRosja154
19.TWARDOSZ AnnaPolska52
22.RAJDA KingaPolska34
33.SZWAB JoannaPolska20
45.PAŁASZ MagdalenaPolska5
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Whistler HS106
07.12.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia382
2.KRIZNAR NikaSlowenia380
3.KARPIEL KamilaPolska237
4.GOERLICH LuisaNiemcy206
5.LEMARE LeaFrancja180
6.TWARDOSZ AnnaPolska141
7.RAJDA KingaPolska135
15.PAŁASZ MagdalenaPolska90
23.CIEŚLAR PaulinaPolska61
29.HARSCHE KatarzynaPolska48
55.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl