Środa, 15 lutego 2017, 18:05

EYOF 2017: Wyniki środowych treningów

Jonathan Learoyd
Jonathan Learoyd
fot. Sarah Braunias

Po wtorkowych konkursach indywidualnych, juniorzy występujący w tureckim Erzurum na tegorocznym Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy otrzymali kolejny dzień na zapoznanie się z obiektem HS 109. W seriach treningowych poprzedzających czwartkowy konkurs drużynowy i piątkowy mikst najlepiej prezentowali się Timi Zajc, Jonathan Learoyd i Nika Kriznar.

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki treningu dziewcząt

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki treningu chłopców

Kliknij, aby zobaczyć listę startową konkursu drużynowego chłopców

Kliknij, aby zobaczyć listę startową mikstu

Program EYOF 2017:

16.02.2017 (czwartek):

11:00 - seria próbna chłopców

11:30 - pierwsza seria konkursu drużynowego chłopców

17.02.2017 (piątek):

11:00 - seria próbna dziewcząt i chłopców

11:30 - pierwsza seria mikstu

Skrócone wyniki I wyniku EYOF Pań w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodniczkaKrajOdl.Nota
1 KRIZNAR Nika SLO 94.5 52.6
2 BRECL Jerneja SLO 87.5 41.5
3 DIEU Romane FRA 87.5 39.2
4 KOMAR Katra SLO 86.0 33.5
5 JAKOWLEWA Lidija RUS 76.0 12.7
6 MILITARU Carina Alexandra ROU 71.5 10.5
7 BARANCEWA Aleksandra RUS 75.5 8.2
8 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 72.0 3.9
9 MACHINIA Lija RUS 60.5 0.0
9 WEINLICHOVA Simona CZE 64.0 0.0
9 BRESSAND Marine FRA 61.0 0.0
9 BENDI Annemarii EST 64.0 0.0
9 URBANIJA COZ Kaja SLO 67.5 0.0
9 SIDLOVA Viktoria SVK 59.5 0.0
Skrócone wyniki II treningu EYOF Pań w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodniczkaKrajOdl.Nota
1 KRIZNAR Nika SLO 102.5 61.9
2 KOMAR Katra SLO 91.0 51.1
3 DIEU Romane FRA 87.0 34.6
4 BRECL Jerneja SLO 83.5 27.2
5 JAKOWLEWA Lidija RUS 81.5 21.2
6 BARANCEWA Aleksandra RUS 78.0 19.1
7 MILITARU Carina Alexandra ROU 75.5 14.8
8 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 71.5 10.2
9 MACHINIA Lija RUS 68.5 3.6
10 URBANIJA COZ Kaja SLO 73.5 2.6
Skrócone wyniki III treningu EYOF Pań w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodniczkaKrajOdl.Nota
1 KRIZNAR Nika SLO 97.5 55.4
2 KOMAR Katra SLO 91.5 42.4
3 DIEU Romane FRA 84.5 34.0
4 BRECL Jerneja SLO 87.5 32.1
5 BARANCEWA Aleksandra RUS 80.5 24.6
6 JAKOWLEWA Lidija RUS 71.5 5.9
7 MILITARU Carina Alexandra ROU 72.5 4.9
8 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 68.5 1.6
9 MACHINIA Lija RUS 65.0 0.0
9 WEINLICHOVA Simona CZE 59.5 0.0
9 BRESSAND Marine FRA 59.0 0.0
9 BENDI Annemarii EST 56.5 0.0
9 URBANIJA COZ Kaja SLO 68.5 0.0
9 SIDLOVA Viktoria SVK 58.5 0.0
Skrócone wyniki I treningu EYOF w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.Nota
1 ZAJC Timi SLO 97.0 56.4
2 LEAROYD Jonathan FRA 92.0 45.6
3 CONTAMINE Mathis FRA 91.5 45.0
4 VODUSEK Lovro SLO 90.5 41.4
5 DOBRE Bernard SLO 88.0 38.1
5 JOVAN Tomi SLO 87.5 38.1
7 AHONEN Mico FIN 88.0 37.9
8 VIRRANTALO Markus FIN 87.5 36.4
9 BASKAKOW Ilja RUS 88.5 33.6
10 MARCZUKOW Aleksandr RUS 86.0 30.2
Skrócone wyniki II treningu EYOF w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.Nota
1 ZAJC Timi SLO 108.0 75.3
2 CONTAMINE Mathis FRA 100.0 64.0
3 LEAROYD Jonathan FRA 98.0 58.5
4 VODUSEK Lovro SLO 99.0 56.2
5 DOBRE Bernard SLO 95.0 48.0
6 AHONEN Mico FIN 87.5 45.8
7 VIRRANTALO Markus FIN 98.0 45.3
8 JOVAN Tomi SLO 86.5 40.3
9 JUDIN Artiom RUS 86.0 35.2
10 ŁOGINOW Aleksandr RUS 86.0 33.4
Skrócone wyniki III treningu EYOF w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.Nota
1 LEAROYD Jonathan FRA 98.0 54.2
2 VODUSEK Lovro SLO 93.5 50.9
3 CONTAMINE Mathis FRA 94.5 50.1
4 JOVAN Tomi SLO 92.5 46.0
5 ZAJC Timi SLO 92.0 44.6
6 HERMANSON Ivo-Niklas EST 90.0 41.3
7 AHONEN Mico FIN 90.5 40.4
8 VIRRANTALO Markus FIN 86.5 34.0
9 HOLUB Benedikt CZE 89.0 33.8
10 KUBENA Lukas CZE 88.0 33.0
10 BATBY Alessanro FRA 85.5 33.0
Dominik Formela, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (1950) ilość komentarzy: (1)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Kuopio HS127
12.08.2017
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WAGNER LukasNiemcy120
2.ZAJC TimiSlowenia118
3.TOLLINGER EliasAustria116
4.CECON FedericoWlochy102
5.LACKNER ThomasAustria95
11.KANTYKA PrzemysławPolska54
13.CZYŻ BartoszPolska44
16.WĄSEK PawełPolska32
23.BIELA StanisławPolska15
38.JUROSZEK KacperPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl