Środa, 15 lutego 2017, 18:05

EYOF 2017: Wyniki środowych treningów

Jonathan Learoyd
Jonathan Learoyd
fot. Sarah Braunias

Po wtorkowych konkursach indywidualnych, juniorzy występujący w tureckim Erzurum na tegorocznym Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy otrzymali kolejny dzień na zapoznanie się z obiektem HS 109. W seriach treningowych poprzedzających czwartkowy konkurs drużynowy i piątkowy mikst najlepiej prezentowali się Timi Zajc, Jonathan Learoyd i Nika Kriznar.

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki treningu dziewcząt

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki treningu chłopców

Kliknij, aby zobaczyć listę startową konkursu drużynowego chłopców

Kliknij, aby zobaczyć listę startową mikstu

Program EYOF 2017:

16.02.2017 (czwartek):

11:00 - seria próbna chłopców

11:30 - pierwsza seria konkursu drużynowego chłopców

17.02.2017 (piątek):

11:00 - seria próbna dziewcząt i chłopców

11:30 - pierwsza seria mikstu

Skrócone wyniki I wyniku EYOF Pań w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodniczkaKrajOdl.Nota
1 KRIZNAR Nika SLO 94.5 52.6
2 BRECL Jerneja SLO 87.5 41.5
3 DIEU Romane FRA 87.5 39.2
4 KOMAR Katra SLO 86.0 33.5
5 JAKOWLEWA Lidija RUS 76.0 12.7
6 MILITARU Carina Alexandra ROU 71.5 10.5
7 BARANCEWA Aleksandra RUS 75.5 8.2
8 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 72.0 3.9
9 MACHINIA Lija RUS 60.5 0.0
9 WEINLICHOVA Simona CZE 64.0 0.0
9 BRESSAND Marine FRA 61.0 0.0
9 BENDI Annemarii EST 64.0 0.0
9 URBANIJA COZ Kaja SLO 67.5 0.0
9 SIDLOVA Viktoria SVK 59.5 0.0
Skrócone wyniki II treningu EYOF Pań w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodniczkaKrajOdl.Nota
1 KRIZNAR Nika SLO 102.5 61.9
2 KOMAR Katra SLO 91.0 51.1
3 DIEU Romane FRA 87.0 34.6
4 BRECL Jerneja SLO 83.5 27.2
5 JAKOWLEWA Lidija RUS 81.5 21.2
6 BARANCEWA Aleksandra RUS 78.0 19.1
7 MILITARU Carina Alexandra ROU 75.5 14.8
8 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 71.5 10.2
9 MACHINIA Lija RUS 68.5 3.6
10 URBANIJA COZ Kaja SLO 73.5 2.6
Skrócone wyniki III treningu EYOF Pań w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodniczkaKrajOdl.Nota
1 KRIZNAR Nika SLO 97.5 55.4
2 KOMAR Katra SLO 91.5 42.4
3 DIEU Romane FRA 84.5 34.0
4 BRECL Jerneja SLO 87.5 32.1
5 BARANCEWA Aleksandra RUS 80.5 24.6
6 JAKOWLEWA Lidija RUS 71.5 5.9
7 MILITARU Carina Alexandra ROU 72.5 4.9
8 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 68.5 1.6
9 MACHINIA Lija RUS 65.0 0.0
9 WEINLICHOVA Simona CZE 59.5 0.0
9 BRESSAND Marine FRA 59.0 0.0
9 BENDI Annemarii EST 56.5 0.0
9 URBANIJA COZ Kaja SLO 68.5 0.0
9 SIDLOVA Viktoria SVK 58.5 0.0
Skrócone wyniki I treningu EYOF w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.Nota
1 ZAJC Timi SLO 97.0 56.4
2 LEAROYD Jonathan FRA 92.0 45.6
3 CONTAMINE Mathis FRA 91.5 45.0
4 VODUSEK Lovro SLO 90.5 41.4
5 DOBRE Bernard SLO 88.0 38.1
5 JOVAN Tomi SLO 87.5 38.1
7 AHONEN Mico FIN 88.0 37.9
8 VIRRANTALO Markus FIN 87.5 36.4
9 BASKAKOW Ilja RUS 88.5 33.6
10 MARCZUKOW Aleksandr RUS 86.0 30.2
Skrócone wyniki II treningu EYOF w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.Nota
1 ZAJC Timi SLO 108.0 75.3
2 CONTAMINE Mathis FRA 100.0 64.0
3 LEAROYD Jonathan FRA 98.0 58.5
4 VODUSEK Lovro SLO 99.0 56.2
5 DOBRE Bernard SLO 95.0 48.0
6 AHONEN Mico FIN 87.5 45.8
7 VIRRANTALO Markus FIN 98.0 45.3
8 JOVAN Tomi SLO 86.5 40.3
9 JUDIN Artiom RUS 86.0 35.2
10 ŁOGINOW Aleksandr RUS 86.0 33.4
Skrócone wyniki III treningu EYOF w Erzurum (HS 109); 15.02.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.Nota
1 LEAROYD Jonathan FRA 98.0 54.2
2 VODUSEK Lovro SLO 93.5 50.9
3 CONTAMINE Mathis FRA 94.5 50.1
4 JOVAN Tomi SLO 92.5 46.0
5 ZAJC Timi SLO 92.0 44.6
6 HERMANSON Ivo-Niklas EST 90.0 41.3
7 AHONEN Mico FIN 90.5 40.4
8 VIRRANTALO Markus FIN 86.5 34.0
9 HOLUB Benedikt CZE 89.0 33.8
10 KUBENA Lukas CZE 88.0 33.0
10 BATBY Alessanro FRA 85.5 33.0
Dominik Formela, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (1786) ilość komentarzy: (1)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl