Poniedziałek, 07 sierpnia 2017, 11:06

Intensywny weekend w Sapporo, Kasai górą na krajowym podwórku

Noriaki Kasai
Noriaki Kasai
fot. Tadeusz Mieczyński

Reprezentanci Kraju Kwitnącej Wiśni nie rozpoczęli ósmego miesiąca roku bezczynnie. W dniach 4-6 sierpnia na obiektach Miyanomori (HS 100) oraz Okurayama (HS 134) w Sapporo odbyły się krajowe zawody w skokach narciarskich. Z bardzo dobrej strony już na tym etapie przygotowań do sezonu olimpijskiego pokazał się Noriaki Kasai, który wygrał dwa z trzech konkursów. Na starcie zabrakło sześciu zawodników, którzy od lipca rywalizują w Europie w ramach Letniego Grand Prix 2017, natomiast w niedzielę w stawce pań nie pojawiła się najlepsza czwórka, która udała się w podróż do Francji na inaugurację LGP Pań.

35. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo na Miyanomori (HS 100); 04.08.2017:

35. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo Mężczyzn na Miyanomori (HS 100); 04.08.2017
Lp.ZawodniczkaRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 KASAI Noriaki 1972 98.0 91.5 247.0
2 KOBAYASHI Ryoyu 1996 95.5 87.0 230.5
3 TAKEUCHI Taku 1987 95.0 84.5 224.5
4 NAITO Tomofumi 1993 88.5 88.5 217.5
4 YAMAKAWA Taro 1998 88.0 89.0 217.5
6 SAITO Shota 1994 91.0 86.0 216.5
7 WATANABE Hiroaki 1991 87.5 88.0 213.0
8 HOSODA Shotaro 1991 86.0 88.0 210.5
9 ITO Masamitsu 1998 88.5 84.5 208.0
10 SATO Keiichi 1997 86.5 84.5 203.5
35. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo Kobiet na Miyanomori (HS 100); 04.08.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 ITO Yuki 1994 97.0 93.5 249.0
2 TAKANASHI Sara 1996 104.0 89.5 248.0
3 SETO Yuka 1997 87.5 81.5 198.5
4 IWASA Haruka 1996 78.0 79.5 174.0
5 IWABUCHI Kaori 1993 83.0 71.0 164.5
6 MIKASE Ren 2000 75.5 75.5 158.5
7 KAMODA Ayuka 2001 77.5 70.5 153.5
8 SHIGENO Misaki 1986 79.0 68.0 151.0
9 SETO Rio 2001 72.5 72.5 146.0
10 SAWAYA Natsuka 1989 70.0 73.0 142.0
35. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo Juniorów na Miyanomori (HS 100); 04.08.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 IWASA Yuken 1999 91.5 81.5 208.0
2 FUJITA Shinnosuke 2000 90.0 82.0 205.0
3 TAKEHANA Daimatsu 2001 86.0 83.0 198.5
4 NISHIMORI Kaito 1999 76.0 78.0 166.5
5 SATO Yusei 1999 79.5 74.5 166.0

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki 35. Letniego Pucharu Burmistrza Miasta Sapporo na Miyanomori (HS 100)

18. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo na Okurayamie (HS 134); 05.08.2017:

18. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo Mężczyzn na Okurayamie (HS 134); 05.08.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 KOBAYASHI Ryoyu 1996 132.0 130.5 270.5
2 ITO Daiki 1985 114.0 131.0 235.0
3 ITO Masamitsu 1998 117.0 125.0 229.1
4 NAITO Tomofumi 1993 105.0 134.0 222.2
4 TOCHIMOTO Shohei 1989 110.0 129.0 222.2
4 WATANABE Hiroaki 1991 110.5 128.5 222.2
7 KASAI Noriaki 1972 118.0 120.0 221.4
8 TAKEUCHI Taku 1987 123.5 111.5 215.5
9 MABUCHI Tomoru 1995 119.5 104.0 189.3
10 KATO Taihei 1984 108.0 112.0 181.5
18. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo Kobiet na Okurayamie (HS 134); 05.08.2017
Lp.ZawodniczkaRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 TAKANASHI Sara 1996 112.5 126.0 222.8
1 ITO Yuki 1994 105.5 135.5 222.8
3 SETO Yuka 1997 88.0 94.0 110.6
4 IWABUCHI Kaori 1993 84.5 87.5 90.6
5 IWASA Haruka 1996 82.5 82.0 77.1
6 MARUYAMA Nozomi 1998 82.5 81.5 76.2
7 SETO Rio 2001 80.0 80.0 68.5
8 MIKASE Ren 2000 68.0 89.0 63.1
9 KOBAYASHI Yuka 1994 77.5 76.5 56.2
10 IGARASHI Ayaka 1999 81.0 72.0 52.9
18. Letni Puchar Burmistrza Miasta Sapporo Juniorów na Okurayamie (HS 134); 05.08.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 TAKEHANA Daimatsu 2001 101.5 114.0 175.9
2 IWASA Yuken 1999 104.5 109.5 173.2
3 SAITO Yuki 2000 86.5 95.0 109.7
4 SATO Yusei 1999 85.0 93.5 103.8
5 NIKAIDO Ren 2001 81.5 92.0 94.8

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki 18. Letniego Pucharu Burmistrza Miasta Sapporo na Okurayamie (HS 134)

Challenge Cup na Okurayamie (HS 134); 06.08.2017:

Challenge Cup Mężczyzn na Okurayamie (HS 134); 06.08.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 KASAI Noriaki 1972 131.0 128.0 264.2
2 TAKEUCHI Taku 1987 130.0 127.0 259.6
3 ITO Daiki 1985 120.5 130.5 247.8
4 KOBAYASHI Ryoyu 1996 116.0 133.5 243.6
5 ITO Masamitsu 1998 122.5 116.0 220.8
6 KOGA Max 1996 114.5 113.5 199.9
7 NAITO Tomofumi 1993 116.0 111.0 196.6
8 KATO Taihei 1984 111.0 110.5 187.2
9 YAMADA Yuya 1990 110.0 109.0 182.2
10 TOCHIMOTO Shohei 1989 99.5 118.0 178.5
Challenge Cup Kobiet na Okurayamie (HS 134); 06.08.2017
Lp.ZawodniczkaRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 KOBAYASHI Yuka 1994 104.5 111.0 173.9
2 SHIGENO Misaki 1986 109.5 103.0 169.0
3 MARUYAMA Nozomi 1998 101.5 111.0 168.0
4 KAMODA Ayuka 2001 110.5 94.5 154.0
5 MATSUHASHI Aki 1992 101.0 103.0 151.7
6 SETO Rio 2001 103.0 96.5 144.1
7 MIKASE Ren 2000 97.0 101.0 140.4
8 TAKEDA Ayuka 1990 99.0 96.0 135.0
9 IWASA Haruka 1996 92.5 100.0 129.0
10 SAWAYA Natsuka 1989 105.0 85.5 125.9
Challenge Cup Juniorów na Okurayamie (HS 134); 06.08.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 IWASA Yuken 1999 103.5 106.5 164.5
2 TAKEHANA Daimatsu 2001 109.0 91.0 144.5
3 FUJITA Shinnosuke 2000 97.5 97.0 134.6
4 NISHIMORI Kaito 1999 99.0 90.0 123.7
5 NIKAIDO Ren 2001 97.5 91.5 120.7

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki Challenge Cup na Okurayamie (HS 134)

Dominik Formela, Źródło: age.ne.jp
oglądalność: (6434) ilość komentarzy: (6)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Hakuba HS131
26.08.2017
godz. 11:00
Sobota, godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska300
2.KOT MaciejPolska210
3.LEYHE StephanNiemcy154
4.KOUDELKA RomanCzechy140
5.ŻYŁA PiotrPolska120
6.HULA StefanPolska110
15.STOCH KamilPolska44
19.WOLNY JakubPolska34
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
godz. 19:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl