Na żywo:
  • LPS | Hinterzarten | pierwsza seria konkursowa

    15:30 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Sobota, 12 sierpnia 2017, 18:07

LGP w Courchevel: Korniłow najlepszy w serii próbnej

Denis Korniłow
Denis Korniłow
fot. Tadeusz Mieczyński

Denis Korniłow zajął pierwsze miejsce w serii próbnej przed sobotnim konkursem Letniego Grand Prix we francuskim Courchevel (HS135). Reprezentant Rosji oddał skok na odległość 133 m. W pierwszej dziesiątce znalazło się trzech Polaków. Początek zawodów o godzinie 18:30.

Najlepszym zawodnikiem serii próbnej został Denis Korniłow. Rosjanin wylądował na 133 metrze i wyprzedził Austriaków - Stefana Krafta (131,5 m) i Manuela Fettnera (131 m). Czwarte miejsce zajął Niemiec Stephan Leyhe (124,5 m), zaś na kolejnych trzech pozycjach sklasyfikowani zostali Polacy - Maciej Kot (129 m), Kamil Stoch (126 m) i Dawid Kubacki (127,5 m).

W czołowej dziesiątce znaleźli się również Norweg Daniel Andre Tande (128 m), Rosjanin Michaił Nazarow (123,5 m) i czterokrotny mistrz olimpijski - Simon Ammann (126,5 m).

Stefan Hula po skoku na odległość 120,5 m zajął dwunaste miejsce. Trzydziesty był Piotr Żyła (117,5 m), zaś trzydziesty szósty - Jakub Wolny (115,5 m).

Serię próbną rozegrano z 17. belki.

Początek konkursu o godzinie 18:30. Transmisja w Eurosporcie 2.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

lub relacji Berkutschi >>

Wyniki serii próbnej LGP w Courchevel (HS135); 12.08.2017
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 20 KORNIŁOW Denis RUS 133.0 17 91.6 74.4 -2.5 71.9
2 31 KRAFT Stefan AUT 131.5 17 91.2 71.7 -0.6 71.1
3 4 FETTNER Manuel AUT 131.0 17 91.3 70.8 -6.3 64.5
4 48 LEYHE Stephan GER 124.5 17 91.5 59.1 3.7 62.8
5 49 KOT Maciej POL 129.0 17 91.7 67.2 -5.3 61.9
6 36 STOCH Kamil POL 126.0 17 91.4 61.8 -0.1 61.7
7 50 KUBACKI Dawid POL 127.5 17 91.6 64.5 -3.3 61.2
8 43 TANDE Daniel Andre NOR 128.0 17 91.6 65.4 -4.3 61.1
9 3 NAZAROW Michaił RUS 123.5 17 91.5 57.3 3.7 61.0
10 29 AMMANN Simon SUI 126.5 17 91.4 62.7 -2.3 60.4
11 37 BRESADOLA Davide ITA 128.0 17 91.4 65.4 -5.2 60.2
12 46 HULA Stefan POL 120.5 17 91.5 51.9 7.2 59.1
12 15 KOBAYASHI Junshiro JPN 129.0 17 90.9 67.2 -8.1 59.1
14 34 ALTENBURGER Florian AUT 124.5 17 91.3 59.1 -0.6 58.5
15 35 JOHANSSON Robert NOR 125.5 17 91.6 60.9 -3.5 57.4
16 14 JELAR Ziga SLO 129.0 17 91.4 67.2 -10.0 57.2
17 26 LANISEK Anze SLO 127.0 17 91.4 63.6 -7.8 55.8
18 47 GEIGER Karl GER 123.0 17 91.5 56.4 -0.9 55.5
19 40 WANK Andreas GER 123.5 17 91.9 57.3 -1.9 55.4
20 18 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 124.0 17 91.3 58.2 -4.0 54.2
21 42 GRANERUD Halvor Egner NOR 120.5 17 91.0 51.9 -0.3 51.6
22 22 PEIER Killian SUI 123.5 17 91.6 57.3 -5.9 51.4
23 9 KARLEN Gabriel SUI 123.0 17 90.4 56.4 -6.2 50.2
24 32 JUSTIN Rok SLO 122.5 17 91.3 55.5 -5.4 50.1
25 19 DESCHWANDEN Gregor SUI 124.0 17 91.4 58.2 -8.6 49.6
26 11 HARADA Yumu JPN 119.5 17 90.8 50.1 -1.6 48.5
27 41 COLLOREDO Sebastian ITA 116.5 17 91.7 44.7 3.7 48.4
28 39 GANGNES Kenneth NOR 118.5 17 91.3 48.3 -1.0 47.3
29 10 VANCURA Tomas CZE 121.0 17 90.7 52.8 -6.6 46.2
30 45 ŻYŁA Piotr POL 117.5 17 91.4 46.5 -1.1 45.4
31 33 SEMENIC Anze SLO 117.5 17 91.1 46.5 -3.0 43.5
31 12 SCHMID Constantin GER 119.5 17 90.8 50.1 -6.6 43.5
33 5 NAKAMURA Naoki JPN 117.0 17 90.7 45.6 -2.5 43.1
34 28 ZUPANCIC Miran SLO 116.0 17 91.4 43.8 -1.5 42.3
35 8 SATO Yukiya JPN 116.0 17 90.3 43.8 -2.3 41.5
36 38 WOLNY Jakub POL 115.5 17 90.8 42.9 -2.6 40.3
37 1 SAKUYAMA Kento JPN 114.5 17 90.7 41.1 -2.4 38.7
38 13 HAYBOECK Michael AUT 115.0 17 91.7 42.0 -3.4 38.6
39 17 JANDA Jakub CZE 115.0 17 91.2 42.0 -3.5 38.5
40 30 LARINTO Ville FIN 112.0 17 91.4 36.6 -0.4 36.2
41 25 SCHIFFNER Markus AUT 111.0 17 91.2 34.8 -0.8 34.0
42 21 AALTO Antti FIN 110.0 17 91.7 33.0 0.9 33.9
43 27 KRANJEC Robert SLO 107.5 17 91.3 28.5 4.4 32.9
44 7 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 110.0 17 91.2 33.0 -0.3 32.7
45 16 STJERNEN Andreas NOR 110.0 17 91.4 33.0 -0.5 32.5
46 23 AIGNER Clemens AUT 110.0 17 91.0 33.0 -2.0 31.0
47 2 HAHN Julian GER 113.0 17 91.2 38.4 -7.8 30.6
48 44 KOUDELKA Roman CZE 102.5 17 91.2 19.5 9.8 29.3
49 6 HLAVA Lukas CZE 108.0 17 90.9 29.4 -1.3 28.1
50 24 FANNEMEL Anders NOR 100.5 17 90.9 15.9 5.9 21.8


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (5079) ilość komentarzy: (17)
Ski Jumping Manager

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Prosto z PŚ w Engelbergu
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
20.01.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAŁASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl